Byty na prodej Olomouc

4.8 z 5 (25 hodnocení)

 • Byty
 • Česká republika
 • Olomoucký kraj
 • Olomouc
 • +1
Připojit ke skupině na Facebooku

Aktuální nabídka pro prodej bytů v Olomouci (celý okres)! Pořiďte si nějakou z jistojistě nějakých druhů realit prodej bytů v Olomouci (v okrese). Získejte s námi váš nový domov již za pár tisíc korun. Objevte inzeráty na prodej bytů viz. níže v Olomouci (okres). Krásný katalog a přehledný výběr pro prodej bytů v Olomouci (okres) pohromadě.

Aktuální nabídka pro prodej bytů v Olomouci (celý okres)! Pořiďte si nějakou z jistojistě nějakých druhů realit prodej bytů v Olomouci (v okrese). Získejte s námi váš nový domov již za pár tisíc korun. Objevte inzeráty na prodej bytů viz. níže v Olomouci (okres). Krásný katalog a přehledný výběr pro prodej bytů v Olomouci (okres) pohromadě.

Zobrazit více
Seřadit:
Zobrazit:

Prodej bytů v Olomouci

Prodej bytů je zcela samozřejmou součástí našeho webového inzertního projektu a je to právě Olomouc, která je momentálně i díky nově realizované rozsáhlé výstavbě celkem pochopitelným objektem našeho zájmu a rovněž zájmu mnoha realitních kanceláří. Na našem realitním portále vám nyní přinášíme ojedinělou možnost širokého výběru, jelikož se nám zde podařilo nashromáždit nebývalé množství nemovitostí nabízených za účelem prodeje celou řadou realitních kanceláří. Vše je u nás pěkně pohromadě, roztříděno do příslušných kategorií a vy, jakožto potenciální zákazník, tak máte značně usnadněnou pozici. Nemusíte již prohledávat jednotlivé weby s inzercí, protože my vám přinášíme takřka vše, co je dnes na trhu vůbec k mání.

Prodej bytů zažívá skutečný boom

Olomouc je hned po Praze městem s vůbec nejrozsáhlejší bytovou výstavbou v republice. Jen vloni zde byla zahájena stavba zhruba 2500 nových bytů, což je jednoznačně nejvyšší počet za poslední čtvrtstoletí. A prodá se skutečně všechno, neboť zájem je opravdu mimořádný. Neutuchající poptávka po bydlení je tu skutečně citelná a s největší pravděpodobností hned tak neopadne. Trh zde stále ještě není nasycen a rostoucí poptávku tak pomalu začínají kopírovat i stoupající ceny. Ty v letošním roce pokořily desetiletý rekord, když se průměrná cena bytu v Olomouci vyšplhala na 3,142 milionu korun. Metr čtvereční pak průměrně každého kupce přijde na nějakých 47 250 korun. Navzdory tomu se vše celkem snadno prodá a jsou to především nové projekty, které nemají o kupce nouzi. Jedním z důvodů může být i
fakt, že mnoho lidí novou výstavbu pojímá jako příležitost k bezpečné investici a nakupuje s vidinou následného pronájmu.

Koupě některého z olomouckých bytů může být velmi zajímavou investicí. V naší inzerci naleznete celou řadu vhodných příležitostí. Proto nečekejte, až vás jiní předběhnou!

Byty na prodej a dlouhá řada nových projektů

V Olomouci jsou k výstavbě využívány například bývalé areály některých průmyslových podniků a dochází i k rozšiřování řady developerských projektů na okrajích města. Dobře si zapamatujte názvy jako Nová Wolkerova, Nová Sladovna či Zlaté Terasy. Dost možná se některé z těchto míst stane vaším budoucím domovem. Byty zde se prodávají více méně samy. Zlaté Terasy jsou prý již rozprodány zhruba ze sedmdesáti procent a to není celý projekt ještě zdaleka dokončen.

Nové byty k prodeji najdete i v dalších lokalitách

Stavební boom je patrný na mnoha místech Olomouce. Například projekt pod názvem Zahrady Olomouc v Arbesově ulici zahrnuje dvě řady přízemních domků s byty o dispozicích 4+kk. Obyvatelům budou k dispozici krom zahrádek i garáže a veškerá občanská vybavenost. Vila Park Tabulový Vrch na západním okraji města bude po dokončení na podzim příštího roku souborem nízkých třípodlažních viladomů a celkově má zahrnovat na 336 bytových jednotek o parametrech 1+kk až 4+kk. Za zmínku stojí také komplex dvanácti viladomů se 136 byty pojmenovaný jako Šantovka Living nebo stavby ve Stupkově ulici či na Horním Lánu. Výčet se při porovnání s některými jinými městy zdá být téměř nekonečný a je to tak dobře. Alespoň je z čeho vybírat.

Stranou zájmu však není ani historické centrum

Historické jádro Olomouce bylo vyhlášeno za památkovou rezervaci, která patří k tomu nejcennějšímu, co lze v oblasti kulturního dědictví v naší republice nalézt. Tisícileté dějiny města jsou zde patrny na mnoha místech a najde se jistě celá řada lidí, kteří zde zatouží bydlet a dají přednost staré zástavbě před bydlením v některém z výše zmiňovaných nových projektů. Pokud k takovým lidem rovněž patříte, jistě se na našem inzertním portále najde nějaká nemovitost i pro vás.

Dáte přednost některému z nových projektů nebo si zvolíte život v historickém centru? Možností vám náš inzertní portál nabízí hodně, zájemců je ovšem také dost. Vybírejte rychle!

Výběr vám usnadníme

Výběr vhodného bytu nemusí být tak složitý, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí si jen ujasnit ty nejzákladnější parametry a náš realitní projekt vám s výběrem ochotně pomůže. Svoje rozhodnutí učiníte rychle a vaše volba bude jistě správná. Jen si předem rozmyslete, jaké jsou vaše finanční možnosti, jak velký prostor k životu potřebujete, zda chcete něco nového či upřednostníte bydlení ve starší zástavbě a podobné detaily. Vydražení bytu v Olomouci může být krom klasické koupě také jednou z cest, jak si vhodné bydlení opatřit. Je zkrátka lepší zvážit všechny varianty. Kompletní nabídku všech olomouckých bytů najdete tady:

Zajímá vás konkrétní lokalita? Na našem portále jsou všechny nemovitosti rozděleny do řady kategorií. Vybírat lze například podle konkrétní lokality, ve které se má nacházet. Většina lidí to také považuje za jedno z nejzásadnějších kritérií při svém výběru. Důležitá může být vzdálenost mezi novým domovem a místem, kde pracujete a vliv může sehrát rovněž blízkost přátel nebo příbuzných. Také množství obchodů a rozmanitost služeb má nezřídka na volbu té které lokality nemalý vliv. Pokud je lokalita důležitá i pro vás, můžete se porozhlédnout zde:

Chcete opravdu koupit byt nebo spíš něco jiného? Stane se, že se člověk v zápalu hledání dostane úplně na jinou stránku, než měl původně v úmyslu. Pokud se to snad přihodilo i vám a máte zájem o koupi jiného typu nemovitosti než je byt, hledejte raději zde:

Jedním z nejpříjemnějších míst k životu u nás je právě Olomouc. Vyberte si z naší nabídky bytů!

Byty určené k prodeji

Najít vhodný byt k pronájmu v Olomouci dá sice trochu práce, ale rozhodování to není zdaleka tak náročné, jako když chcete byt zakoupit. Koupě vlastního bydlení je bezpochyby závažnějším krokem a také podstatně větší investicí. Než se definitivně rozhodnete otevřít svou peněženku, je lepší zvážit všechna pro a proti a položit si alespoň několik základních otázek. Nebudu to mít daleko do práce? Je v okolí dostatek obchodů, nějaká slušná restaurace a třeba kino? A můžu si vůbec dovolit zaplatit kupní cenu? Všechny byty určené v Olomouci k prodeji pak naleznete zde:

Budeme vám nápomocni s výběrem

Jsme potěšeni faktem, že jste se pro tak důležitý krok, kterým koupě bytu bezesporu je, rozhodli využít služeb našeho realitního portálu. Ušetříme vám čas a úsilí, které by vás stálo pátrání na mnoha rozličných webech s inzercí. My máme pro vás vše „pod jednou střechou“. Využijte našich zkušeností ve váš prospěch. Budeme vaším efektivním rádcem při hledání vysněného bytu.

Výběr vhodného bydlení je tak zásadní věc, že je mnohdy lepší poradit se s odborníky. Využijte k tomu služeb našeho inzertního portálu! Stěhovat se můžete už brzy!

Nejčastěji hledané nemovitosti

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit výpis

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist