Než se rozhodnete, kde inzerovat nemovitosti, kde zrušit inzerci, kde to má pro Vás reálný smysl (inzerce nemovitostí), podívejte se na následující případovou studii, která za vybrané období u vybraných realitních kanceláří vychází na základě skutečných dat, údajů a nejsou nijak zkreslené. Data jsou podložena i nezávisle společností NETMONITOR, která provádí nezávislé měření návštěvnosti.
Přínos doměřování efektivity inzerce na inzertních serverech a na Sreality.cz, celá ke stažení zde. Tato studie zjednodušeně říká:
a pak až zbylé realitní portály. Toto pořadí je měřeno a založeno na nezávislém měření společnosti NETMONITOR.
Počet zakázek - průměrný počet zakázek za období 01-09/2020,
Počet dotazů - počet dotazů z portálu Eurobydleni.cz, tj. ti co v detailu vyplnili formulář s dotazem a odeslali ho makléři
Telefony - počet lidí, kteří si zobrazili telefon a použili kontakt z portálu Eurobydleni.cz v detailu zakázky,
Emaily - počet emailů, které jsme odeslali poptávajícím klientům, kde byla alespoň 1 jejich nemovitost
FACEBOOK - navíc každé kanceláři exportujeme zakázky do různých skupin na FCB
Párujeme - na pozadí párujeme automaticky poptávající s Vašimi zakázkami a odesíláme na email
Typ RK | Počet zakázek | Počet dotazů | Telefony | Emaily | ||
M&M REALITY |
velká společnost | 4.089 | 3.526 | 3.857 | 343.761 | |
RK STING |
velká společnost | 906 | 774 | 853 | 72.861 | |
RK MOLÍK |
středně velká společnost | 451 | 634 | 1.172 | 56.568 | |
NEMOVITOSTI SEVER |
středně velká společnost | 121 | 747 | 95 | 10.343 | |
HIPET |
lokální společnost | 35 | 132 | 44 | 918 | |
REALITY JINAK |
lokální společnost | 25 | 247 | 21 | 3.868 |
Aenean vulputate porta risus sed posuere. Phasellus sit amet blandit augue. Praesent sodales nulla nec vulputate placerat. Ut tempor in ipsum eget eleifend.