WWW stránky pro realitní kanceláře do 24h a ZDARMA

Dodáváme nejen WWW stránky pro realitní kanceláře, ale zároveň kompletní řešení včetně inzercerealitního softwaru a monitoringu soukromé inzerce, tak aby jste na jednom místě získali zcela všechny potřebné služby. Nemusíte hledat více řešení či dodavatelů. K dnešnímu dni jsme dodali více než 500 webových stránek realitním kancelářím. Navíc chytré webové stránky dovedou vše co potřebujete.

Hlavní výhody webových stránek

 1. jsou responzivní (mobily, tablety, NTN, PC, TV)
 2. jsou GDPR ready (žádné problémy s úřady na ochranu údajů)
 3. moderní a reprezentativní (prezentujte se lépe než konkurence)
 4. SEO připravené (on-page faktory pro lepší pozice Google, Seznam)
 5. podpora sociálních sítí Facebook, Instagram, Twitter a jiné
 6. zabezpečený, šifrovaný provoz stránek kvalitní SSL certifikátem
 7. výběr ze 6 různých vzhledů (každý si najde ty své oblíbené)
 

Vyberte si svoje nové WWW stránky ješte dnes a navíc zadarmo *

Stránky Vám nabízíme ve 3 typech vzhledově různých responzivních šablon s neomezenou barevnou paletou a obsahem. Vaše nové stránky můžete mít připravené do 24hodin ke spuštění. Samozřejmostí je plná vlastní správa obsahu. Nemovitosti jsou na stránkách zobrazovány zcela sami, aniž by jste je museli vkládat. Vše je maximálně jednoduché a pohodlné. Kompletní správu můžete provádět na naší straně, nebo z Vašeho realitního SW, případně Vám můžeme za výhodných podmínek nabídnout náš realitní software Urbium.

Co Vás určitě zaujme

 1. stránky Vám dodáme do 24hodin a to ZDARMA
 2. zajistíme doménu a vytvoříme logo, pokud nemáte
 3. přizpůsobíme barevně Vašim požadavkům
 4. nemovitosti se zobrazují automaticky, nic nemusíte vkládat vícekrát
 5. sami se můžete postarat o zbylý obsah (menu, texty, fotogalerie)
 6. stránky se neustále aktualizují, tak aby byly vždy 100% funkční
 7. chytré webové stránky pro makléře a realitní kanceláře
 8. nepotřebujete již žádného webmastera, správce stránek či ajťáka
 

Ukázky webových stránek

Podívejte se jak může vypadat Váš nový web, vyberte s různých šablon. Určitě si vyberete stránky, které Vám budou po všech stránkách vyhovovat. Stačí nám jen zavolat nebo napsat email a zítra již mohou být Vaše.

Šablona č. 1

Nejoblíbenější a nejčastěji vybíraný typ mezi realitními kanceláři. Čistý a ergonomický vzhled s úžasným ovládáním. Jednoduše ideální web pro konzervativní realitní kancelář. Váš klidný přístup a náš web Vám otevřou dveře ke klientům.

zkusit web

 

Šablona č.2

Jste moderní, nekonvenční realitní kancelář a tento web zdůrazní Váš smysl pro inovaci. Web je tvořen s nadčasovou elegancí, které nevyprchá. Budete o krok vpřed, což ocení Vaši klienti. Generace X, mileniálové jsou motorem trendy stylu tohoto webu.

zkusit web

 

Šablona č.3

I znalci dobrého vína ocení neotřelé chutě a přístupy. Tak i tento web podtrhne Vaše zcela individuální charizma a styl. Vystupte z konvenční šedi a buďte prostě jiní. Ukažte svůj unikátní potenciál, buďte duchovními leadery na trhu realit.

zkusit web

 

Šablona č.4

Moderní, líbivá a neotřelá verze stránek uchvátí svojí elegancí. S tímto webem překvapíte svoje partnery a konkurenci. Tento web prodává a reprezentuje na špičkové úrovni všechny Vaše nemovitosti a služby.

zkusit web

 

Šablona č.5

I znalci dobrého vína ocení neotřelé chutě a přístupy. Tak i tento web podtrhne Vaše zcela individuální charizma a styl. Vystupte z konvenční šedi a buďte prostě jiní. Ukažte svůj unikátní potenciál, buďte duchovními leadery na trhu realit.

zkusit web

 

Šablona č.6

I znalci dobrého vína ocení neotřelé chutě a přístupy. Tak i tento web podtrhne Vaše zcela individuální charizma a styl. Vystupte z konvenční šedi a buďte prostě jiní. Ukažte svůj unikátní potenciál, buďte duchovními leadery na trhu realit.

zkusit web

 

Jednoduššeji získat nový web snad ani nejde

Každý z výše uvedených webů Vám přizpůsobíme barevně Vašim požadavkům, doplníme luxusními obrázky a texty. Pokud nemáte logo upravíme či redesignujeme stávající, zařídíme vše okolo domén (zakoupení, převod). Vše do 24hodin od dodání podkladů.

Pokud si myslíte, že je problém změnit Váš stávající web nebo si pořídit zcela nový realitní web, tak vězte, že na tom vůbec nic není a navíc je to rychlé a nekomplikované. Jste-li něčím vázani, tak změna je vážně jednoduchá :

Na klíč vše pro dodání webových stránek

 1. dodáme v návrhu webu logo nebo redesignujeme stávající nebo nevyhovující, doporučíme barevné ladění webu
 2. nemovitosti vkládáte ručně buď přes naše rozhraní nebo exportujete z Vašeho oblíbeného realitního SW, který používáte
 3. veškerý textový obsah, menu, podmenufotogalerie, články, novinky či aktuality si vložíte přes naše rozhraní sami a to bez znalosti tvorby stránek ****
 4. zajistíme domény, emaily, případně přechod či převod domén včetně emailů, většinou za výhodnější ceny
 5. s dodáním webu Vám převedeme veškeré vytvořené texty a položky v menu z Vašeho současného, stávajícího webu
 6. stránky Vám spustíme do 24hodin po dodání podkladů a odsouhlasení vzhledu na Vaší doméně
 

Není Váš web responzivní? Přicházíte od více než 60% návštěvníků!

Responzivita je vlastnost WWW stránek, že se přizpůsobí libovolnému zařízení, zobrazení stránky bude optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, notebooky, netbooky, tablety atd.). Pokud Vaše stránky nejsou responzivní většina klientů z Vašich starých stránek odejde a nebude je používat. Jak vypadá Váš web v mobilním zařízení zjistíte například zde. Téměř 60% uživatelů používá k prohlížení mobilní zařízení (nejčastěji telefon), weby které nejsou optimalizované nepoužívají.

Pokud si myslíte, že je problém změnit Váš stávající web nebo si pořídit zcela nový realitní web, tak vězte, že na tom vůbec nic není a navíc je to rychlé a nekomplikované. Jste-li něčím vázani, tak změna je vážně jednoduchá.

Pokud chcete některou z věcí individuálně upravit ** a nebo toužíte po zcela vlastním řešení tj. web na klíč ***, který budete mít jen a jen Vy jistě se dohodneme.

 

Komplexní řešení pro realitní kanceláře, vše na jednom místě

Nemusíte pro kompletní správu Vaší realitní kanceláře hledat řešení na více místech. Vše získáte od nás ihned bez zbytečného čekání, nemusíte nic složitě vymýšlet, všechny naše služby a produkty jsou léty prověřené stovkami realitní kanceláří. Vše je 100% funkční, odolné, intuitivní a uživatelsky příjemné a lehce ovladatelné. Navíc je Vám k dispozici precizně proškolený tým, který Vám ihned a okamžitě poradí s libovolným problémem.

 

Inzerce nemovitostí

Realitní software

WWW stránky

Inzerci na realitním portále Eurobydleni.cz, Euronehnutelnosti.sk
a navíc získáte inzerci
na dalších 6 realitních portálech

Realitní software Urbium,
pro snadnou správu
celé agendy
realitní kanceláře

WWW stránky
pro realitní kanceláře
moderní,
responzivní,individuální řešení

více

více více

 

Vysvětlivky

* Neplatíte nic za dodání a tvorbu webových stránek, zpoplatněn je pouze provoz WWW stránek (350Kč/měsíc bez DPH). Pokud si nedodáte vlastní fotografie do slideshow na úvodní stránce, dodáme nebo si vyberete kvalitní fotografie ve fotobance. Tyto fotografie jsou zpoplatněny. Přesné, aktuální ceny naleznete v ceníku. WWW stránky jsou funkční pouze s inzercí na portále Eurobydleni.cz/Euronehnutelnosti.sk.
** Většinu věcí na webu si upravíte sami (texty, menu, obrázky). Drobné úpravy na zakázku jsou možné a mohou být zpoplatněny
*** Pokud chcete zcela individuální stránky, kontaktujte nás pro nezávaznou poptávku
**** Postačí zběžná znalost užívání úpravy texů a obrázků, podobná editoru Word

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist