Hlavní důvody proč s námi spolupracovat

Realitních portálů a realitní softwarů je jako hub po dešti. Víme, že jste denně kontaktováni s různými výhodnými nabídkami inzerce za úžasných podmínek. Také víme, že jste již k těmto nabídkám většinou imunní, každý nabízí v podstatě to samé, každý tvrdí, že je jiný, lepší než ti další. Vždy se ptáte proč inzerovat na nějakém realitním portále. Trh je nabídkami přesycen, i přesto někde prostě stojí za to inzerovat a zkusit i další služby.

Aktuální pořadí v návštěvnosti realitních portálů

 1. Sreality.cz
 2. Idnes.cz
 3. Eurobydleni.cz

a pak až zbylé realitní portály. Toto pořadí je měřeno a založeno na nezávislém měření společnosti NETMONITOR.

Případová studie Sreality.cz

Přínos doměřování efektivity inzerce na inzertních serverech a na Sreality.cz, celá ke stažení zde. Tato studie zjednodušeně říká:

 • nejvíce prodejů/pronájmů společnosti Jaroš a partners (dále jen JAP) dodaly Sreality.cz
 • druhý nejvyššší počet prodejů/pronájmů JAP dodalo Eurobydleni.cz
 • za půl roku Eurobydleni.cz pomohlo JAP k provizím ve výši 750 000Kč, náklady na inzerci včetně topování byly 2 178Kč
 • společnost JAP defacto zůstalo celých 750 000Kč díky inzerci na Eurobydleni.cz

Můžeme Vám uvést stovky důvodů, proč právě my jsme ti lepší a jiní, ale my t ěchto stovek důvodů Vám vybereme jen ty podstatné, racionální, které vedou k vyšší efektivitě a odlišují nás od ostatních.

 1. Vysoká návstěvnost
  Dlouhodobě si udržujeme přední pozice mezi realitními portály. Pravidlně obsazujeme 3 pozici mezi těmi největšími a nejznámějšími. Návštěvnost pro Vás měříme mnoha způsoby a za výsledky se nestydíme. Platíme si nezávislé měření společností netMonitor.
 2. Průběžná investice do SEO a optimalizace obsahu
  Velká část našeho obratu je pravidelně měsíčně investována do průběžné a efektivní optimalizace, tak aby jsme na často vyhledávaná klíčová slova obsazovali přední pozice ve vyhledávačích. Díky spolupráci s kvalitní, renomovanou a zodpovědnou agenturou pro Vás neustále udržujeme vysokou návštěvnost.
 3. Neustálé investice do vývoje a zdokonalování služeb
  Neustále investujeme do zlepšování všech našich služeb. Zachytáváme moderní trendy a tyto aplikujeme. Snažíme se přinášet nové trendy do podoby, funkčnosti a obsahu našich služeb. Jdeme s dobou a jsme moderní portál založený na moderních technologiích a vzhledu s důrazem na snadnou použitelnost.
 4. Jsme dlouholetý, stabilní a ověřený partner
  Na trhu realitních portálů jsme od roku 2005 a každý rok, krok po krůčku zlepšujeme naše pozice a rozšiřujeme portofolio služeb určených pro všechny realitní kanceláře. Každoročně roste počet našich klientů, Vás realitních kancelářích,a to ve všech službách zastoupených inzercí, www stránka a realitním softwarem
 5. Komplexnost služeb
  Poskytujeme komplexní služby, tak aby jste se Vy mohli věnovat Vaší hlavní činnosti, tj. uzavírání kvalitních realitních obchodů a nemuseli se starat o nezbytné technické zázemí, pro efektivní řízení Vaší realitní kanceláře či společnosti. Naše komplexnost spočívá na třech pilířích, prvním je účinná a efektivní inzerce na našich realitních portálech, druhý pilíř je zastoupen realitním SW Urbium pro řízení všech procesů a třetím pilířem jsou webové stránky pro realitní kanceláře.
 6. Garance vrácení nákladů za inzerci
  Pokud za roční inzertní období nedostanete žádný dotaz emailem či telefonicky k libovolné Vaší zakázce, dostanete od nás rok inzerce zcela zdarma. Nezapomeňte, že v administraci Eurobydleni.cz (v Urbiu) jsou pečlivě evidovány veškeré položené dotazy a počty shlédnutí. Zároveň máte k dispozici seznam všech odeslaných emailů, které jsme za Vás spárovali a poslali pečlivě vybraným kupujícím na základě požadovaných kritérií.
 7. Důmyslný online systém nakládání s poptávkami a nabídkami
  Eurobydleni.cz disponuje po léta osvědčeným a neustále dokonalejším systémem, který i když spíte či odpočíváte na dovolené, přemýšlí a kombinuje požadavky kupujících klientů a Vašich nemovitostí. Vlastníme databázi kontaktů na kupující, jejichž zdrojem je neustálý přísun poptávek na nemovitosti. Aniž tušíte, právě teď odesíláme desítky ermailů kupujícím klientům s Vašími nemovitostmi.
 8. Nízké náklady na provoz služeb
  Obsluhujeme stovky realitních kanceláří, téměř platících 1000 RK inzeruje a může se díky tomu těšit desítkám a stovkách dotazů a efektivně prodaných či pronajatých nemovitostí. Více než 300 RK používá naše webové stránky a nemusí mít žádné starosti s aktualizací a provozem, navíc téměr 300 RK spokojeně používá náš realitní software. Z toho důvodu Vám můžeme nabídnout v porovnání s konkurencí nižší ceny při zachování vysoké kvality  a funkčnosti.
 9. Vstřícný přístup
  Čeho si naši klienti za dlouhá léta váží je náš vstřícný, příjemný a převším lidský přístup. Případné problémy jsou vyřešeny během pár minut k plné spokojenosti uživatelů. Rádi s Vámi komunikujeme, radíme a v práci nevidíme žádné problémy. Pracovat a spolupracovat s námi je radost, každé Vaše přání a podnět je pro nás výzvou ke zlepšování.
 10. Žádné technické bariéry
  Naše realitní portály podporující import ze všech na trhu dostupných realitních SW *, není problém nemovitosti vkládat a spravovat  ručně. Pokud máte vlastní řešní vždy k nám data vyexportujete přes tzv. Sreality rozhraní. U nás uložená data si můžete stahovat a zálohat na Vaší straně přes naše API rozhraní. Náš realitní SW exportuje na všechny významné realitní portály, k dnešnímu dni podporujeme 60 realitních portálů.

* kromě SW Lojza

Statistika návštěvnosti za posledních 6 měsíců

Aktuálně jsou návštěvností výše pouze Sreality.cz a Idnes.cz a pak jsme my - Eurobydleni.cz. Co více si přát a chtít po účinné inzerci za 200Kč/měsíc bez DPH. Statistická data jsou online poskytována službou Netmonitor.

NetMonitor je rozsáhlý výzkumný projekt, jehož cílem je poskytnout informace o návštěvnosti internetu a sociodemografickém profilu jeho návštěvníků v České republice. Zadavatelem projektu je SPIR, realizátorem je společnost Gemius S.A.

Komplexní řešení pro realitní kanceláře, vše na jednom místě

Nemusíte pro kompletní správu Vaší realitní kanceláře hledat řešení na více místech. Vše získáte od nás ihned bez zbytečného čekání, nemusíte nic složitě vymýšlet, všechny naše služby a produkty jsou léty prověřené stovkami realitní kanceláří. Vše je 100% funkční, odolné, intuitivní a uživatelsky příjemné a lehce ovladatelné. Navíc je Vám k dispozici precizně proškolený tým, který Vám ihned a okamžitě poradí s libovolným problémem.

 

Inzerce nemovitostí

Realitní software

WWW stránky

Inzerci na realitním portále Eurobydleni.cz, Euronehnutelnosti.sk
a navíc získáte inzerci
na dalších 6 realitních portálech

Realitní software Urbium,
pro snadnou správu
celé agendy
realitní kanceláře

WWW stránky
pro realitní kanceláře
moderní,
responzivní,individuální řešení

více

více více

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist