Byty k pronájmu Olomouc

4.1 z 5 (18 hodnocení)

 • Byty
 • Česká republika
 • Olomoucký kraj
 • Olomouc
 • +1
Připojit ke skupině na Facebooku

Aktuální nabídka pro pronájem bytů v Olomouci (v okrese). Pořiďte si libovolnou z zcela jistě desítky druhů realit pronájem bytů v Olomouci (celý okres). Společně najdeme váš nový domov už od pár tisíc korun. Porovnejte si lahůdky na pronájem bytů na stránkách eurobydleni.cz v Olomouci (v okrese). Krásný katalog a aktuální nabídka pro pronájem bytů v Olomouci (celý okres) pohromadě.

Aktuální nabídka pro pronájem bytů v Olomouci (v okrese). Pořiďte si libovolnou z zcela jistě desítky druhů realit pronájem bytů v Olomouci (celý okres). Společně najdeme váš nový domov už od pár tisíc korun. Porovnejte si lahůdky na pronájem bytů na stránkách eurobydleni.cz v Olomouci (v okrese). Krásný katalog a aktuální nabídka pro pronájem bytů v Olomouci (celý okres) pohromadě.

Zobrazit více
Seřadit:
Zobrazit:

Pronájem bytů v Olomouci

Pronájem bytů představuje nezanedbatelnou součást našeho ojedinělého projektu zaměřeného na realitní inzerci. Vybudovali jsme tento realitní portál, abychom vám, kromě jiného, mohli nabídnout i dlouhou řadu bytů, které jsou v Olomouci inzerovány za účelem pronájmu. Jedině u nás získáte perfektní přehled o mnoha možnostech, které vám v tomto ohledu může hanácká metropole poskytnout. Využijte tedy jedinečné příležitosti ke snadnému a rychlému porovnání všech dostupných nabídek, které vám nyní přinášíme, a vyberte si pronájem, jenž bude co nejlépe splňovat všechny vaše požadavky a co nejvíce se blížit vašim představám o příjemném bydlení.

Pronájem bytů v historickém centru

Olomouc je město známé nejen díky svojí kulinářské specialitě v podobě „olomouckých tvarůžků“, ale především svými úžasnými historickými památkami. Starobylé jádro města se stalo památkovou rezervací, která patří k tomu nejcennějšímu, na co můžete v tomto ohledu v naší republice vůbec narazit. Dějinami trvajícími tisíc let se může pochlubit jen málo středoevropských měst, jejichž historické centrum by se zároveň dochovalo v tak neporušené podobě, jako je tomu právě zde. Získat do pronájmu byt v některé z historicky cenných budov a být pak v běžném životě doslova obklopen dějinami, je jistě snem nejednoho z vás. Za přispění našeho realitního webu to však nemusí být vůbec nereálné.

Hledáte v Olomouci zajímavý a cenově dostupný pronájem? Vyberte si z naší inzerce!

Kvalitních bytů k pronájmu bude celkem dost

Není to samozřejmě pouze starobylé centrum města, ve kterém si můžete vyhlédnout vhodný pronájem. Zajímavé příležitosti nabízí a nabízet bude i celá řada nových stavebních projektů, které právě v Olomouci a jejím nejbližším okolí nyní rostou doslova jako houby po dešti. Abychom byli konkrétní, můžeme jmenovat výstavbu ve Slavoníně, na Lazcích či Horním Lánu. Nové byty se zde prodávají velmi dobře a developeři jen stěží stíhají uspokojovat sílící poptávku. Značné procento z těchto nově postavených bytů si však noví majitelé nepořizují proto, že by v nich chtěli v dohledné době bydlet, ale činí tak primárně za účelem dalšího pronájmu.

Spokojíte se s podnájmem levnějšího pokoje?

Jednou z možností jak si opatřit dočasné bydlení může být pro některé z vás i podnájem. Tedy pronajmutí si pokoje či několika pokojů. Za předpokladu, že jste ochotni smířit se s poněkud nižším komfortem v podobě ztráty části soukromí, které obvykle spolužití v jedné bytové jednotce s někým dalším přináší, pak je tato cenově dostupnější varianta pronájmu určena právě vám.

Nalézt levný pronájem může dát práci

Při hledání vhodného pronájmu vás krom jiných věcí bude zajímat především výše nájemného, to je pochopitelné. Sehnat v Olomouci poměrně laciný byt nemusí být ani dnes nereálné, ovšem neustále rostoucí ceny všech nemovitostí napříč celou naší republikou, s sebou logicky přinášejí i zvyšující se hladinu nájemného. Hanácká metropole není v tomto směru žádnou výjimkou. Vždy bude samozřejmě záležet i na konkrétní lokalitě a rovněž velikosti a opotřebení vybrané nemovitosti, ale obecně lze říci, že nalézt zde něco vyloženě levného je spíše složitější i když ne nemožné.

Byty prezentované na našem webu vás jistě zaujmou. Poptávka je však značná. Proto s výběrem neotálejte!

Se stoupajícími cenami bytů rostou i nájmy

Ceny bytů i dalších realit tedy postupně rostou a v souvislosti s tím stoupají i nájmy. A přestože se tato situace zcela nevyhnula ani Olomouci, existují místa v naší zemi, kde je trend rostoucích cen o poznání citelnější. Je však faktem, že ani nová a mimořádně rozsáhlá výstavba, k níž zde nyní dochází, zatím nestačí tento jev dostatečným způsobem korigovat. A to byla na Olomoucku jen v loňském roce započata výstavba téměř dvou a půl tisíce bytů. Staví se doslova všude. Využity jsou plochy bývalých průmyslových areálů a rozšiřují se i projekty na okrajích města, jako třeba Zlaté Terasy či Nová Sladovna. Opomenout nelze ani stavbu 12 viladomů pod názvem Šantovka Living, které mají ve dvou fázích poskytnout údajně až 250 bytových jednotek. Přesto není bytů na prodej v Olomouci dostatek.

Budeme vaším rádcem při volbě vhodného bytu

Výběr vhodného bytu k pronajmutí není nijak zvlášť složitá záležitost, a pokud si za tímto účelem zvolíte právě náš webový projekt, nemusíte mít už vůbec žádné obavy. S naší pomocí se rozhodnete rychle a hlavně správně. Kompletní nabídku všech bytů v Olomouci určených k pronájmu si můžete prohlédnout tady:

Lokalita získává stále více na váze

Čím dál větší počet lidí klade při výběru bytu důraz na lokalitu, v níž se má jejich budoucí bydliště nacházet a je to vcelku pochopitelné. Někdo dá přednost klidnější části města, jiný si bez rušného centra svůj život představit nedovede. Důležitá je také vzdálenost, kterou je třeba denně urazit při cestě za prací a svou roli může sehrát i blízkost příbuzných či přátel. Rovněž pak občanská vybavenost v podobě obchodů, restaurací a nejrůznějších služeb má na konečnou volbu té či oné lokality nemalý vliv. Je-li pro vás právě toto kritérium klíčové, potom vybírejte zde:

Zalíbil se vám některý z bytů z naší nabídky? Věřte, že život v nájmu má svoje nezpochybnitelné výhody. Vyzkoušejte je také!

Chcete si byt pronajmout nebo rovnou koupit?

Je pro vás pronájem bytu jedinou možnou variantou anebo přece jenom zvažujete i koupi některého z nich? Možná si stále ještě nejste tak docela jistí, co je pro vás momentálně lepším řešením a ve hře kromě pronájmu zůstává i pořízení vlastního bytu. V úvahu tedy krom pronájmu připadá i koupě, případně vydražení bytu v Olomouci. Jestliže jste se ještě definitivně nerozhodli, pak nahlédněte sem:

Byt, dům nebo něco úplně jiného?

Nikdo není neomylný a tak i vám se mohlo přihodit, že jste se ve snaze o nalezení vhodné nemovitosti dostali na našem portále někam, kam jste původně vůbec nechtěli. Možná, že nehledáte za účelem pronájmu byt, ale některou jinou z olomouckých realit určených k pronajmutí. Možná je to dům se zahradou, možná obchodní prostory a třeba něco docela jiného. Porozhlédněte se raději zde:

Splňte si svoje sny s naší pomocí

Díky naší nepřetržité a usilovné práci na tomto realitním projektu má celá řada návštěvníků našich stránek velice slušnou šanci, že nalezne svůj vytoužený byt a to v rekordně krátkém čase. Rádi se staneme i vaším partnerem a budeme vám nápomocni při hledání toho nejlepšího možného bydlení, které beze zbytku uspokojí všechny vaše požadavky.

Nájemní bydlení zažívá svou malou renesanci. Na našem inzertním portále si ale jistě vyberete. Nepromarněte svoji šanci!

Nejčastěji hledané nemovitosti

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit výpis

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist