Byty v Olomouci (okres)

4.3 z 5 (38 hodnocení)

 • Byty
 • Česká republika
 • Olomoucký kraj
 • Olomouc
Připojit ke skupině na Facebooku

Aktuální nabídka pro byty Olomouc. Byty v Olomouci (v okrese) v této chvíli vybírá halda klientů. Máte také chuť mít svůj byt? Najděte s námi s naší pomocí byt za pár kaček. Hřísně pěkné byty v Olomouci (v okrese) s námi najdete ceny od 2 100 Kč/měsíc. Porovnejte si zcela všechny byty Olomouc z 657 nadčasových typů nemovitostí.

Aktuální nabídka pro byty Olomouc. Byty v Olomouci (v okrese) v této chvíli vybírá halda klientů. Máte také chuť mít svůj byt? Najděte s námi s naší pomocí byt za pár kaček. Hřísně pěkné byty v Olomouci (v okrese) s námi najdete ceny od 2 100 Kč/měsíc. Porovnejte si zcela všechny byty Olomouc z 657 nadčasových typů nemovitostí.

Zobrazit více
Seřadit:
Zobrazit:

Byty v Olomouci

Byty jdou dnes jednoduše na dračku. Tato slova platí napříč celou naší republikou a Olomouce se to týká dvojnásob. Výstavba v hanácké metropoli zažívá nevídaný boom. Například v loňském roce se na Olomoucku začal stavět největší počet bytů za posledních 25 let a město tak v těchto statistikách skončilo hned za Prahou. Neutuchající poptávka po bytech všech typů a velikostí je zde opravdu značná a zájem lidí patrně hned tak nepoleví. Ruku v ruce s tímto trendem pak logicky stoupají i ceny, i když jejich nárůst není zdaleka tak dramatický jako třeba v našem hlavním městě.

Byty jsou velice žádané zboží

Tento realitní portál jsme vybudovali proto, abychom vám usnadnili orientaci na našem trhu s nemovitostmi, jehož nejdynamičtější součástí je právě trh s byty. Většina těch solidních se na webových stránkách realitních kanceláří skutečně příliš dlouho neohřeje. My jsme zde soustředili téměř úplnou nabídku všeho, co je v Olomouci k dispozici za účelem prodeje, pronájmu i dražby. Náš online portál je přehledně uspořádán a vaše hledání už snad ani nemůže být snazší. Jedině u nás je k dispozici tak ucelená a pestrá nabídka a vám už zbývá jen správně si zvolit.

Hledání levného bydlení

Najít na Olomoucku poměrně levné bydlení stále ještě nemusí být nijak neřešitelný problém a to navzdory průběžně rostoucím cenám. Záleží samozřejmě jak na konkrétní lokalitě, tak i velikosti a stavu zvoleného bytu. Nabídka je široká. Pokud jde o novostavby, pak je aktivita stavebních firem v Olomouci podle všech dostupných údajů naprosto výjimečná a v rámci republiky nemá takřka konkurenci. Vezmeme-li v úvahu celý kraj, pak v něm byla v loňském roce zahájena výstavba hned 2413 nových bytů. V Olomouci se staví například v bývalých areálech průmyslových podniků, ale dochází i k rozšiřování developerských projektů na okrajích města. Jen namátkou můžeme jmenovat Novou Sladovnu, Novou Wolkerovu či Zlaté Terasy.

Chcete bydlet v Olomouci?
Po zajímavých příležitostech z naší nabídky se jen zapráší.
Neváhejte a začněte vybírat!

Levných bytů není mnoho

Přestože se cenový růst z posledních let dotkl Olomouce pouze částečně a město tak i se svým nejbližším okolím stále ještě patří mezi dostupné lokality v rámci naší země, vyloženě levné bydlení budete hledat přece jen obtížně. A jaké byty na prodej v Olomouci frčí nejvíc? Jednoduše všechny. Například z projektu Zlaté Terasy jich bylo již údajně prodáno více než 70 % a to je jeho celkové dokončení plánováno teprve na podzim příštího roku. Vše je prý většinou rozprodáno ještě dřív, než se začne s prvními pracemi a lidé, na které se nedostane, pak vznášejí dotazy ohledně budoucí realizace dalších podobných projektů.

Ceny bytů ve městě průběžně rostou

Trh ve městě se stále ještě nezdá být zcela nasycen, což potvrzuje jak neutuchající poptávka, tak i postupně rostoucí ceny olomouckých bytů, které letos překonaly svůj vrchol z roku 2008. Průměrná cena bytu v Olomouci je nyní cca 3,142 milionu korun a metr čtvereční se prodává průměrně za 47 250 korun. I přesto se vše poměrně snadno a rychle prodá. Jedním z důvodů, proč jdou zejména nové projekty tak dobře na odbyt, je patrně i skutečnost, že si celá řada lidí pořizuje tyto nemovitosti za účelem dalšího pronájmu.

Hledáte zajímavou a bezpečnou příležitost k investici?
Navštivte náš inzertní web a vyberte si byt v Olomouci!

Šantovka Living a další. K zajímavým stavebním projektům současné Olomouce patří i 12 viladomů nazvaných Šantovka Living. V první fázi tohoto připravovaného projektu se počítá se 136 byty a později má údajně přibýt další stovka. A nikoho už asi nepřekvapí, že zájem je už nyní značný. Z první etapy je zamluveno zhruba 45 % a to je vše teprve na samém začátku. Další stavby se realizují například na Lazcích, ve Stupkově ulici nebo ve Slavoníně a za zmínku stojí i výstavba na Horním Lánu.

Budeme vaším spolehlivým průvodcem

Pokud by vám výběr vhodného bytu připadal složitý, nevěšte hlavu. Není to nic obtížného. Náš realitní portál vám s výběrem pomůže. Díky nám učiníte své rozhodnutí rychle a nedopustíte se zbytečné chyby. Ucelenou nabídku všech olomouckých bytů naleznete zde:

Jak na to?

Na našem webu jsou veškeré reality rozděleny do několika kategorií. Vybírat lze například podle konkrétní lokality, ve které by se měl hledaný byt nalézat. Většina klientů to také považuje za jedno z nejdůležitějších hledisek výběru. Pokud se k nim řadíte i vy, pak můžete hledat právě zde:

Hledáte skutečně byt a nic jiného?

Mohlo se stát, že jste na tuto stránku zabloudili omylem a ve skutečnosti hledáte úplně jiný typ nemovitosti a nikoliv byt. Pak tedy nahlédněte sem:

Byty na pronájem

Byty k pronájmu v Olomouci tvoří rovněž samostatnou kategorii našeho realitního webu. Každý si koupi vlastního bydlení dovolit nemůže a v takovém případě je pak pronájem tím nejrozumnějším řešením. Znamená to i poněkud menší závazky a v případě nutnosti je také podstatně lehčí odstěhovat se někam jinam. Chcete si tedy byt pronajmout? Hledat můžete zde:

Hanácká metropole patří k těm nejpříjemnějším místům pro život.
Pořiďte si zde svůj byt a přesvědčte se o tom sami!
Náš inzertní web vám v tom pomůže.

Byty na prodej

Dáváte-li přednost vlastnímu bydlení, a pokud máte k dispozici dostatečný objem finančních prostředků, zvolíte pravděpodobně koupi některého z bytů. Být vlastníkem takové nemovitosti má bezpochyby své výhody a většině lidí to rovněž dodává určitý pocit jistoty. Byty v Olomouci nabízené za účelem prodeje najdete tady: 

Byty nabízené v dražbě

K dražbám bytů v Olomouci sice nedochází nijak často, ale čas od času se zajímavá příležitost objeví. Je to zcela legitimní cesta k pořízení vlastního bydlení a za určitých okolností lze takto nabízený byt získat za velmi zajímavou cenu, která se může lišit i o desítky procent v porovnání s klasickou koupí. Možnost značné finanční úspory je ostatně nejpodstatnější výhodou tohoto způsobu prodeje. Pokud chcete zkusit svoje štěstí v dražbě, vybírejte tady:

Staneme se vaším efektivním pomocníkem

Pokud se při hledání vhodného bytu rozhodnete vzít na pomoc právě náš realitní web, očekáváné výsledky se dostaví tak rychle, jak je to jenom možné. Pomůžeme vám ušetřit spoustu času a úsilí, které byste jinak věnovali prohledávání celé řady realitních stránek. My pro vás máme totiž připraveno všechno hezky pohromadě. Ochotně se staneme vaším průvodcem na cestě za kvalitním bydlením.

Věřte, že koupě bytu nemusí být vůbec složitá.
K úspěchu úplně postačí, když si vyberete toho správného rádce.
Zvolte si náš inzertní portál!

Nejčastěji hledané nemovitosti

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

Zadejte požadovanou lokalitu, město, ulici

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Zobrazit výpis

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní
 • Zahraniční

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Lokalita

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

 

Už chcete odejít? Připravte si poptávku a nic nezmeškejte

Vytvořit poptávku
TOPlist