Pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj (100+)

Opravdu kvalitních komerčních pozemků v Královéhradeckém kraji je jako v každém městě omezené množství. Chcete-li si pronajmout pozemek, vždy je dobré si projít více nabídek a získat více možností na výběr. Námi nabízený pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj vás tak rozhodně nezklame. Potřebujete místo pro vaši reklamu, kde ji uvidí tisíce lidí denně? Proč ne, stačí si jen vybrat. Stejně jako místo, kde si vytvoříte skladovací prostory. Taková základna by jistě měla být taky na dostupném místě, kdy základním předpokladem bude přístupná komunikace. Každý komerční pozemek Královéhradecký kraj pronájem má své kouzlo, stačí ho jen objevit.

Komerční pozemek Královéhradecký kraj pronájem

Pronajmout si komerční pozemek v Královéhradeckém kraji je vždy lepší variantou, neboť sami v průběhu času zjistíte, zda vám vámi vybrané místo vyhovuje. Z toho pohledu byste měli pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj vždy dopředu promyslet. Přeci jen ale místo, které si pronajímáte, lze vždy změnit. Pokud si domluvíte dobu pronájmu pozemku vždy jen na rok, máte dostatečnou dobu na to, abyste si dokázali ověřit, zda vám místo vyhovuje. Poté pronájem buď prodloužíte, nebo naopak začnete na našich webových stránkách hledat komerční pozemek Královéhradecký kraj znovu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Královéhradecký kraj , v kategorii pozemky Královéhradecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem pozemků Královéhradecký kraj, dražby pozemky Královéhradecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Královéhradecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj, dražby komerčních pozemků Královéhradecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem zajímavé venkovní plochy v Trutnově

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Za Cihelnou, Trutnov, Horní Předměstí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, zpevněná plocha, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce

Bratří Štefanů, Hradec Králové, Slezské Předměstí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemků, Komerční, Týniště nad Orlicí,

Pozemek, komerční, pozemek: 4400 m2

Týniště nad Orlicí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 3100 m2, Třebechovice pod Orebem

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce

Za tratí, Třebechovice pod Orebem

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Provozní plocha, 1750m2, Hradec Králové- Piletice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Hradec Králové, Piletice

150 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemku v Hradci Králové

Pozemek, komerční, pozemek: 492 m2

Víta Nejedlého, Hradec Králové, Slezské Předměstí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 600 m2, Hradec Králové, Piletice

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Hradec Králové, Piletice

150 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 15000 m2, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Hradec Králové, Plačice

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, Chlumec nad Cidlinou

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Sovova, Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou I

1 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, pozemek, 718 m2, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Hořická, Hradec Králové, Pražské Předměstí

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, 709 m2, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

S. K. Neumanna, Hradec Králové, Pražské Předměstí

80 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist