Pozemky pro komerční nemovitosti Královéhradecký kraj (100+)

Najít vhodné komerční pozemky v Královéhradeckém kraji není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Královéhradecký kraj a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Královéhradecký kraj, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků v Královéhradeckém kraji přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Královéhradecký kraj

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Královéhradecký kraj se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v Královéhradeckém kraji pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Královéhradecký kraj vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Královéhradecký kraj , v kategorii pozemky Královéhradecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem pozemků Královéhradecký kraj, dražby pozemky Královéhradecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Královéhradecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Královéhradecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Královéhradecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj, dražby komerčních pozemků Královéhradecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Královéhradecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Královéhradecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Královéhradecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej komerčního pozemku 6587 m2 Pálenecká, Hradec Králové

Pozemek, komerční, pozemek: 6587 m2

Pálenecká, Hradec Králové, Kukleny

14 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, Dvůr Králové n./L.

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Eduarda Zbroje, Dvůr Králové nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Komerční pozemek na lukrativním místě v Hradci Králové

Pozemek, komerční, pozemek: 6362 m2

Hradec Králové, Slezské Předměstí

1 400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku v Novém Městě nad Metují - EXKLUZIVNÍ...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3189 m2

Nové Město nad Metují

239 Kč/m2
TOPlist TOPlist

prodej stavebního pozemku, 10.295m2, Žacléř

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 10295 m2

Nádražní, Žacléř

3 088 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek v unikátní lokalitě v druhé zóně Krkonošského národního parku

Pozemek, komerční, pozemek: 4548 m2

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou

18 192 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek v unikátní lokalitě v druhé zóně Krkonošského národního parku

Pozemek, komerční, pozemek: 4548 m2

Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou

18 192 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, zpevněná plocha, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce

Bratří Štefanů, Hradec Králové, Slezské Předměstí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemky s developerským projektem a územním rozhodnutím - Hradec...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 78240 m2

Hradec Králové, Plotiště nad Labem

1 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem zajímavé venkovní plochy v Trutnově

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Za Cihelnou, Trutnov, Horní Předměstí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky ke komerč. adm.zástavbě v super poloze

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Trutnov, Horní Předměstí

1 700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej výhodného stavebního pozemku v Trutnově

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 11261 m2

Trutnov, Střední Předměstí

932 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist