Pozemky Královéhradecký kraj – nabídka pozemků Královéhradecký kraj (100+)

Najít optimální pozemek v Královéhradeckém kraji je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Královéhradecký kraj hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Královéhradecký kraj, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Královéhradecký kraj k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Královéhradeckém kraji k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Královéhradeckém kraji nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Královéhradecký kraj, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Královéhradeckém kraji o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Královéhradeckém kraji realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Královéhradecký kraj přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Královéhradecký kraj , v kategorii pozemky Královéhradecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem pozemků Královéhradecký kraj, dražby pozemky Královéhradecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Královéhradecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Královéhradecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Královéhradecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem pozemků Královéhradecký kraj, dražby pozemky Královéhradecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Královéhradecký kraj (stavební pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem stavebních pozemků Královéhradecký kraj, dražby stavebních pozemků Královéhradecký kraj, ), komerční pozemky Královéhradecký kraj (komerční pozemky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem komerčních pozemků Královéhradecký kraj, dražby komerčních pozemků Královéhradecký kraj, ), zahrady Královéhradecký kraj (zahrady na prodej Královéhradecký kraj, pronájem zahrady Královéhradecký kraj, dražby zahrad Královéhradecký kraj, ), zemědělské půdy Královéhradecký kraj (prodej zemědělské půdy Královéhradecký kraj, pronájem zemědělské půdy Královéhradecký kraj, dražby zemědělských půd Královéhradecký kraj, ), lesy Královéhradecký kraj (lesy na prodej Královéhradecký kraj, pronájem lesů Královéhradecký kraj, dražby lesů Královéhradecký kraj, ), louky Královéhradecký kraj (louky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem luk Královéhradecký kraj, dražby luk Královéhradecký kraj, ), rybníky Královéhradecký kraj (rybníky na prodej Královéhradecký kraj, pronájem rybníků Královéhradecký kraj, dražby rybníků Královéhradecký kraj, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Královéhradecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Královéhradecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Královéhradecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku se základovou deskou a sítěmi - EXKLUZIVNÍ...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 814 m2

Provodov-Šonov, Václavice

1 299 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v Červeném Kostelci

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 704 m2

Končinská, Červený Kostelec

700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku v Náchodě - EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2349 m2

Nový Svět, Náchod

990 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku v Novém Městě nad Metují - EXKLUZIVNÍ...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3189 m2

Nové Město nad Metují

239 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku v Zábrodí - EXKLUZIVNÍ NABÍDKA - SLEVA

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Zábrodí

399 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělské půdy v Novém Městě nad Metují - EXKLUZIVNÍ NABÍDKA

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 11118 m2

Nové Město nad Metují

49 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 6278 m2, Trutnov, Pilníkov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Pilníkov

265 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 1250m2, Zábrodí, Horní Rybníky

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Zábrodí, Horní Rybníky

440 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Křelina, Bukvice, okr. Jičín

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3606 m2

Bukvice, Křelina

320 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1875m2, Starkoč

Pozemek, bydlení, pozemek: 1875 m2

Studnice, Starkoč

680 000 Kč
TOPlist TOPlist

prodej stavebního pozemku, 1.325m2, Starobudské Debrné-Nemojov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1325 m2

Nemojov, Starobucké Debrné

397 500 Kč
TOPlist TOPlist

Jedinečný stavební pozemek 513 m2 u golfu a přírodní rezervace...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Viničná, Hradec Králové, Roudnička

2 970 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist