Pronájem komerčních pozemků Hradec Králové (100+)

Opravdu kvalitních komerčních pozemků v Hradci Králové je jako v každém městě omezené množství. Chcete-li si pronajmout pozemek, vždy je dobré si projít více nabídek a získat více možností na výběr. Námi nabízený pronájem komerčních pozemků Hradec Králové vás tak rozhodně nezklame. Potřebujete místo pro vaši reklamu, kde ji uvidí tisíce lidí denně? Proč ne, stačí si jen vybrat. Stejně jako místo, kde si vytvoříte skladovací prostory. Taková základna by jistě měla být taky na dostupném místě, kdy základním předpokladem bude přístupná komunikace. Každý komerční pozemek Hradec Králové pronájem má své kouzlo, stačí ho jen objevit.

Komerční pozemek Hradec Králové pronájem

Pronajmout si komerční pozemek v Hradci Králové je vždy lepší variantou, neboť sami v průběhu času zjistíte, zda vám vámi vybrané místo vyhovuje. Z toho pohledu byste měli pronájem komerčních pozemků Hradec Králové vždy dopředu promyslet. Přeci jen ale místo, které si pronajímáte, lze vždy změnit. Pokud si domluvíte dobu pronájmu pozemku vždy jen na rok, máte dostatečnou dobu na to, abyste si dokázali ověřit, zda vám místo vyhovuje. Poté pronájem buď prodloužíte, nebo naopak začnete na našich webových stránkách hledat komerční pozemek Hradec Králové znovu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Hradec Králové , v kategorii pozemky Hradec Králové jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Hradec Králové, pronájem pozemků Hradec Králové, dražby pozemky Hradec Králové, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem komerčních pozemků Hradec Králové pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem komerčních pozemků Hradec Králové příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Hradec Králové na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Hradec Králové, pronájem komerčních pozemků Hradec Králové, dražby komerčních pozemků Hradec Králové, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem komerčních pozemků Hradec Králové ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem komerčních pozemků Hradec Králové zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem komerčních pozemků Hradec Králové Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, zpevněná plocha, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce

Bratří Štefanů, Hradec Králové, Slezské Předměstí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 3100 m2, Třebechovice pod Orebem

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce

Za tratí, Třebechovice pod Orebem

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Provozní plocha, 1750m2, Hradec Králové- Piletice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Hradec Králové, Piletice

150 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemku v Hradci Králové

Pozemek, komerční, pozemek: 492 m2

Víta Nejedlého, Hradec Králové, Slezské Předměstí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 600 m2, Hradec Králové, Piletice

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Hradec Králové, Piletice

150 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 15000 m2, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Hradec Králové, Plačice

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, Chlumec nad Cidlinou

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Sovova, Chlumec nad Cidlinou, Chlumec nad Cidlinou I

1 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, pozemek, 718 m2, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Hořická, Hradec Králové, Pražské Předměstí

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, 709 m2, Hradec Králové

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

S. K. Neumanna, Hradec Králové, Pražské Předměstí

80 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist