Skladovací prostory Karlovarský kraj (100+)

Potřebujete skladovací prostory Karlovarský kraj a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Karlovarském kraji, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Karlovarský kraj je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Karlovarském kraji. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Karlovarský kraj, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Karlovarský kraj

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Karlovarský kraj dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Karlovarský kraj tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Karlovarském kraji nabízíme velice dostupné sklady Karlovarský kraj, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovarský kraj, pronájmy komerční nemovitost Karlovarský kraj, dražby komerčních nemovitostí Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Karlovarský kraj, pronájem skladu Karlovarský kraj, dražby skladů Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zemědělského objektu v Trstěnicích - Horní Vsi u Mariánských...

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad

Trstěnice, Trstěnice, Horní Ves

390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklady, Karlovy Vary - Doubí

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových prostor Aš - 5.000 m

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Skladový prostor s kancelářemi

Skladovací prostory

Krásný Les

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, skladovací prostory 1804 m2, Sokolov

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Hornická, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, skladovací prostory 2000 m2, Karlovy Vary

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Sportovní, Karlovy Vary, Drahovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Výrobní areál s administrativní budovou - Karlovy Vary, 930m

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Mattoniho nábřeží, Karlovy Vary, Drahovice

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, sklad, 1029 m2, Chodov, ul.Poděbradova

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Poděbradova, Chodov

1 519 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladový prostor, 160 m2, Cheb, ul. Pekařská

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Pekařská, Cheb

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladové prostory, 200 m2, Františkovy Lázně

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Františkovy Lázně, Slatina

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčních prostor v Karlových Varech

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Karlovy Vary, Rybáře

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem novostavby skladových ploch 5.184 m2

Skladovací prostory

Selbská, Aš

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist