Prodej skladovacích prostor Karlovarský kraj (100+)

Přemýšlíte nad investicí do svého podnikání, ale nevíte, co přesně by přicházelo v úvahu? V naší nabídce najdete i sklady na prodej Karlovarský kraj, které vám vyřeší vaše problémy s nedostatkem místa. Proč neustále řešit malé prostory, když díky nabídce Eurobydleni.cz můžete najít přesně takové sklady Karlovarský kraj prodej, které vám budou plně vyhovovat. Pokud provozujete v Karlovarském kraji kupříkladu internetový obchod, je přeci jen lepší, když máte alespoň část svého zboží skladem v Karlovarském kraji, neboť konkurence je obrovská a vše objednávat až v tu chvíli, kdy máte jistotu odběru, není nejvýhodnější.

Sklady na prodej Karlovarský kraj

Na Eurobydleni.cz najdete prodej skladovacích prostor Karlovarský kraj či jakémkoliv jiném městě velice snadno a především rychle. Nemusíte tak procházet spoustu realitních portálů. Lepší variantou je přeci jen naše obrovská nabídka, proto i prodej skladů Karlovarský kraj je u nás mnohem lepší volbou. Vše na jednom místě a především přehledně. Skladovací prostory Karlovarský kraj prodej z naší nabídky vám budou plně vyhovovat a zcela nepochybně přispějí k rozvoji vašeho podnikání.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovarský kraj, pronájmy komerční nemovitost Karlovarský kraj, dražby komerčních nemovitostí Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej skladu Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti prodej skladu Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Karlovarský kraj, pronájem skladu Karlovarský kraj, dražby skladů Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej skladu Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr prodej skladu Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej skladu Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zemědělského objektu v Trstěnicích - Horní Vsi u Mariánských...

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad

Trstěnice, Trstěnice, Horní Ves

390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Skladový prostor s kancelářemi

Skladovací prostory

Krásný Les

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, skladovací prostory 1804 m2, Sokolov

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Hornická, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, skladovací prostory 2000 m2, Karlovy Vary

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Sportovní, Karlovy Vary, Drahovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Výrobní areál s administrativní budovou - Karlovy Vary, 930m

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Mattoniho nábřeží, Karlovy Vary, Drahovice

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, sklad, 1029 m2, Chodov, ul.Poděbradova

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Poděbradova, Chodov

1 519 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, hala, 1148 m2, Svatava, okr. Sokolov, pozemek

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1148 m2, provoz: 655...

U Přádelny, Svatava

1 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, hala, 400 m2, Kynšperk nad Ohří, Zlatá

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 400 m2

Kynšperk nad Ohří, Zlatá

400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Komerční budova Horní Blatná, okr.Karlovy vary

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2479 m2

Jiráskova, Horní Blatná

1 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, skladová hla, 400 m

Skladovací prostory

Kynšperk nad Ohří, Zlatá

400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního objektu ve velmi dobrém stavu v Chebu

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Centrum obce, pozemek: 791...

Na Hrázi, Cheb

12 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej výrobního, skladovacího a administrativního areálu v Aši, okr....

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Klostermannova, Aš

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist