Skladovací prostory Karlovy Vary (100+)

Potřebujete skladovací prostory Karlovy Vary a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Karlových Varech, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Karlovy Vary je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Karlových Varech. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Karlovy Vary, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Karlovy Vary

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Karlovy Vary dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Karlovy Vary tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Karlových Varech nabízíme velice dostupné sklady Karlovy Vary, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary , v kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovy Vary, pronájmy komerční nemovitost Karlovy Vary, dražby komerčních nemovitostí Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Karlovy Vary, pronájem skladu Karlovy Vary, dražby skladů Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, sklady, Karlovy Vary - Doubí

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Skladový prostor s kancelářemi

Skladovací prostory

Krásný Les

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, skladovací prostory 2000 m2, Karlovy Vary

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Sportovní, Karlovy Vary, Drahovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Výrobní areál s administrativní budovou - Karlovy Vary, 930m

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Mattoniho nábřeží, Karlovy Vary, Drahovice

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčních prostor v Karlových Varech

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Karlovy Vary, Rybáře

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční objekt, 1970 m2, Karlovy Vary, ul. Z.Míru

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Závodu míru, Karlovy Vary, Stará Role

69 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladové a výrobní prostory, Ostrov- Dolní Žďár

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Ostrov, Dolní Žďár

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem výroba, sklad , až 25000m2, Ostrov, Karlovarský kraj

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Ostrov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Sídliště, pozemek: 123 m2,...

U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře

9 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem haly, skladu

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 100 m2, provoz: 100 m2

Na Výhledě, Karlovy Vary, Stará Role

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem - Skladová hala Karlovy Vary - Bohatice

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 380 m2

Jáchymovská, Karlovy Vary, Rybáře

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem - Prodejní a skladová hala Karlovy Vary - Bohatice

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 223 m2, kanceláře: 20...

Jáchymovská, Karlovy Vary, Rybáře

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist