Pozemky Karlovarský kraj – nabídka pozemků Karlovarský kraj (100+)

Najít optimální pozemek v Karlovarském kraji je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Karlovarský kraj hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Karlovarský kraj, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Karlovarský kraj k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Karlovarském kraji k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Karlovarském kraji nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Karlovarský kraj, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Karlovarském kraji o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Karlovarském kraji realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Karlovarský kraj přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Karlovarský kraj , v kategorii pozemky Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Karlovarský kraj, pronájem pozemků Karlovarský kraj, dražby pozemky Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Karlovarský kraj, pronájem pozemků Karlovarský kraj, dražby pozemky Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Karlovarský kraj (stavební pozemky na prodej Karlovarský kraj, pronájem stavebních pozemků Karlovarský kraj, dražby stavebních pozemků Karlovarský kraj, ), komerční pozemky Karlovarský kraj (komerční pozemky na prodej Karlovarský kraj, pronájem komerčních pozemků Karlovarský kraj, dražby komerčních pozemků Karlovarský kraj, ), zahrady Karlovarský kraj (zahrady na prodej Karlovarský kraj, pronájem zahrady Karlovarský kraj, dražby zahrad Karlovarský kraj, ), zemědělské půdy Karlovarský kraj (prodej zemědělské půdy Karlovarský kraj, pronájem zemědělské půdy Karlovarský kraj, dražby zemědělských půd Karlovarský kraj, ), lesy Karlovarský kraj (lesy na prodej Karlovarský kraj, pronájem lesů Karlovarský kraj, dražby lesů Karlovarský kraj, ), louky Karlovarský kraj (louky na prodej Karlovarský kraj, pronájem luk Karlovarský kraj, dražby luk Karlovarský kraj, ), rybníky Karlovarský kraj (rybníky na prodej Karlovarský kraj, pronájem rybníků Karlovarský kraj, dražby rybníků Karlovarský kraj, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku, Ostrov, Pro bydlení, 676 m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 676 m2

Na Kopci, Ostrov

1 290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela pro výstavbu RD, Chodovská Huť, Tři Sekery!

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 976 m2

Tři Sekery, Chodovská Huť

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v obci Mariánské Lázně, ul. Plzeňská.

Pozemek, bydlení, pozemek: 2139 m2

Plzeňská, Mariánské Lázně, Úšovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek pro stavbu RD (2300m2) vč. inžen. sítí,TOP lokalita,Mariánské...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2300 m2

Mariánské Lázně, Stanoviště

1 600 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 10736 m2, Drmoul u Mariánských lázní

Pozemek, bydlení, pozemek: 10736 m2

Drmoul

95 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 19066 m2, Drmoul

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Drmoul

15 710 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rybník, 15988 m2, Hroznětín, Karlovy Vary

Vodní plocha, lokalita: Okraj obce

Hroznětín

2 399 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1046 m2, Velká Hleďsebe

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Ke Knížáku, Velká Hleďsebe

510 700 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemky v obci Teplá, podíl 1/2

Pozemek, bydlení, pozemek: 5033 m2

Teplá, Popovice u Poutnova

85 925 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek o velikosti 685 m2, Nové Kounice, podíl 1/3

Pozemek, bydlení, pozemek: 685 m2

Bochov, Nové Kounice

30 400 Kč
TOPlist TOPlist

stavební parcely, Šemnice, okr. Karlovy Vary

Pozemek, bydlení, pozemek: 25084 m2

Šemnice

6 747 596 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek, 1077 m2, Abertamy, okr. Karlovy Vary

Pozemek, bydlení, pozemek: 1077 m2

Abertamy

1 497 030 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist