Pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj (100+)

Pro pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj získáte na Eurobydleni.cz nabídku, díky které budete moci mít jistotu kvalitního výběru. Obchodní prostory k pronájmu Karlovarský kraj budou mít jistě z hlediska vašeho podnikání strategický význam. Vyberete-li si obchodní prostory k pronájmu Karlovarský kraj na našem portálu, máte jistotu toho, že máte z čeho vybírat. U pronájmu obchodních prostor je vždy nejen v Karlovarském kraji důležitým faktorem průzkum dané oblasti. Záleží také na tom, v jakém oboru se pohybujete. Přeci jen prodej zmrzliny někde na periferii města asi není to pravé ořechové.

Obchodní prostory Karlovarský kraj pronájem

Rozhodnete-li se tedy pořídit si obchodní prostory Karlovarský kraj pronájem, jistě oceníte bohatou nabídku. Přeci jen, když je z čeho vybírat, vždy jde všechno mnohem lépe. Nakonec pronajaté obchodní prostory Karlovarský kraj musejí vyhovovat především vám, neboť v nich budete trávit nejvíce času.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovarský kraj, pronájmy komerční nemovitost Karlovarský kraj, dražby komerčních nemovitostí Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Karlovarský kraj, pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj, dražby obchodních prostor Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 160m2, Sokolov

Obchodní prostor, kanceláře: 160 m2

Kališnická, Sokolov

19 200 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 120m2, Sokolov

Obchodní prostor, kanceláře: 120 m2

Kališnická, Sokolov

14 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nebytové prostory pasáž Omega

Obchodní prostor

Hlavní třída, Mariánské Lázně

6 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem showroomu/prodejny se skladem, Karlovy Vary, 88,7m2

Obchodní prostor

Chebská, Karlovy Vary, Dvory

25 871 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem showroomu/prodejny, Karlovy Vary, 32,6m2

Obchodní prostor

Chebská, Karlovy Vary, Dvory

9 508 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, NP - obchodní objekt, Karlovy Vary - Doubí

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, NP obchod - služby, Karlovy Vary - Doubí

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 146 m2, Karlovy Vary - Jenišov

Obchodní prostor, pozemek: 80 m2, kanceláře: 146 m2

Jenišov

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytového prostoru včetně bytu

Obchodní prostor

Dlouhá, Horní Slavkov

10 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 32 m2, Karlovy Vary, Sokolovská

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

8 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 1433 m2, Aš, ul. Hlavní

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Hlavní, Praha 7

50 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 58 m, Mariánské Lázně, ul. Hlavní třída

Obchodní prostor, obchod: 58 m2

Hlavní třída, Mariánské Lázně

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist