Volné obchodní prostory Karlovarský kraj (100+)

Potřebujete volné obchodní prostory Karlovarský kraj pro vaše podnikání a stále se vám nedaří žádné najít? V tom případě u nás se vám toto stát nemůže. Nabízíme obchodní prostory Karlovarský kraj přesně podle vašich potřeb a především představ. Stačí si zadat hledané parametry a získáte nabídku jako ušitou přímo vám na míru. Využijte tedy skvělé možnosti a získejte obchodní prostor Karlovarský kraj, díky kterému váš obchod začne opravdu vzkvétat.

Obchodní prostor Karlovarský kraj

Ačkoliv se může zdát, že v současné době je v Karlovarském kraji nabídek na pronájem jakýchkoliv obchodních prostor mnoho, opak je pravdou. Najít si vskutku dobré místo, není tak snadné. Dokonalé volné obchodní prostory Karlovarský kraj, díky kterým byste mohli posunout své podnikání o stupeň výše, se zase tak snadno nehledají. Naštěstí ale máte na své straně odborníky, nás. Dokážeme vám pomoci s hledáním. Získejte tak obchodní prostory Karlovarský kraj, které vám budou plně vyhovovat. Vyberte si opravdu takové obchodní prostory v Karlovarském kraji, kde se budete cítit opravdu jako doma.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovarský kraj, pronájmy komerční nemovitost Karlovarský kraj, dražby komerčních nemovitostí Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je obchodní prostory Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti obchodní prostory Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Karlovarský kraj, pronájem obchodních prostor Karlovarský kraj, dražby obchodních prostor Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde obchodní prostory Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr obchodní prostory Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané obchodní prostory Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Nebytové prostory pasáž Omega

Obchodní prostor

Hlavní třída, Mariánské Lázně

6 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchod, 63m2, Sokolov, okr. Sokolov

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Komenského, Sokolov

5 574 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej komerčních prostor, 315 m2, Sokolov, ul. Jednoty

Obchodní prostor

Jednoty, Sokolov

4 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, nebytový prostor, 150 m2, Cheb, ul. Kamenná

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Kamenná, Cheb

900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 10m2, Hlavní třída, Mar.Lázně

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Hlavní třída, Mariánské Lázně

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 42m2, Hlavní třída, Mar.Lázně

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Hlavní třída, Mariánské Lázně

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytový prostor, 33 m2, Stará Role

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Závodu míru, Karlovy Vary, Stará Role

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, NP obchod - služby, Karlovy Vary - Doubí

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, NP - obchodní objekt, Karlovy Vary - Doubí

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 56 m2, Karlovy Vary- Sokolovská

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 65m2, Rybáře, Karlovy Vary

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 65 m2

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 146 m2, Karlovy Vary - Jenišov

Obchodní prostor, pozemek: 80 m2, kanceláře: 146 m2

Jenišov

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist