Volné obchodní prostory Karlovy Vary (100+)

Potřebujete volné obchodní prostory Karlovy Vary pro vaše podnikání a stále se vám nedaří žádné najít? V tom případě u nás se vám toto stát nemůže. Nabízíme obchodní prostory Karlovy Vary přesně podle vašich potřeb a především představ. Stačí si zadat hledané parametry a získáte nabídku jako ušitou přímo vám na míru. Využijte tedy skvělé možnosti a získejte obchodní prostor Karlovy Vary, díky kterému váš obchod začne opravdu vzkvétat.

Obchodní prostor Karlovy Vary

Ačkoliv se může zdát, že v současné době je v Karlových Varech nabídek na pronájem jakýchkoliv obchodních prostor mnoho, opak je pravdou. Najít si vskutku dobré místo, není tak snadné. Dokonalé volné obchodní prostory Karlovy Vary, díky kterým byste mohli posunout své podnikání o stupeň výše, se zase tak snadno nehledají. Naštěstí ale máte na své straně odborníky, nás. Dokážeme vám pomoci s hledáním. Získejte tak obchodní prostory Karlovy Vary, které vám budou plně vyhovovat. Vyberte si opravdu takové obchodní prostory v Karlových Varech, kde se budete cítit opravdu jako doma.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary , v kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovy Vary, pronájmy komerční nemovitost Karlovy Vary, dražby komerčních nemovitostí Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je obchodní prostory Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti obchodní prostory Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Karlovy Vary, pronájem obchodních prostor Karlovy Vary, dražby obchodních prostor Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde obchodní prostory Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr obchodní prostory Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané obchodní prostory Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem nebytového prostoru, 30 m2, Karlovy Vary- Drahovice

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Vrchlického, Karlovy Vary, Drahovice

3 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytový prostor, 33 m2, Stará Role

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Závodu míru, Karlovy Vary, Stará Role

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, NP obchod - služby, Karlovy Vary - Doubí

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, NP - obchodní objekt, Karlovy Vary - Doubí

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 56 m2, Karlovy Vary- Sokolovská

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 65m2, Rybáře, Karlovy Vary

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 65 m2

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 146 m2, Karlovy Vary - Jenišov

Obchodní prostor, pozemek: 80 m2, kanceláře: 146 m2

Jenišov

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

pronájem-prodejna+sklady+auto a pneuservis+kancel. K.Vary

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 476 m2, provoz: 225 m2,...

Jáchymovská, Karlovy Vary, Bohatice

19 350 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčního prostoru Karlovy Vary - Čankovská

Obchodní prostor

Čankovská, Karlovy Vary, Rybáře

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

autosalon, motosalon, dealerstvi, showroom, OV- Karlovy Vary

Obchodní prostor, pozemek: 1790 m2, obchod: 296 m2

Sedlecká, Karlovy Vary, Rybáře

5 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčního prostoru - Šmeralova, Rybáře, KV

Obchodní prostor, účel: Smíšený, lokalita: Centrum obce, obchod: 104 m2

Šmeralova, Karlovy Vary, Rybáře

9 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor v Karlových Varech - Rybářích

Obchodní prostor, obchod: 200 m2

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

30 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist