Pronájem pozemků Karlovarský kraj (100+)

Pokud si nejste jisti, který pozemek je v Karlovarském kraji pro Vás ten správný, můžete si zkusit zařídit pronájem pozemků Karlovarský kraj, neboť v tom okamžiku se nezavazujete rovnou místo kupovat. Po uzavření pronájmu můžete pozemek využít jako skladovací prostory či pro cokoliv jiného. Pronájem pozemku Karlovarský kraj je v současné době velice žádaný. A kdo ví, třeba se od pronájmu pozemku v Karlovarském kraji časem dostanete i k jeho koupi.

Pozemky k pronájmu Karlovarský kraj

Přemýšlíte nad koupí pozemku v Karlovarském kraji, ale zdá se vám být cena přemrštěná? Počkat na snížení řešením jistě není, neboť ceny opravdu dobrých pozemků svou hodnotu nemění. Mnohem lepší je si najít pozemky Karlovarský kraj pronájem, kde máte jistotu toho, že získáte pěkný pozemek za velice výhodnou cenu. Poté již nebudete muset řešit, zda máte dostatečný finanční obnos. Pro pronájem pozemků Karlovarský kraj si můžete na vyhledávání vybrat Eurobydleni.cz, kde máte jistotu rozsáhlé nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Karlovarský kraj , v kategorii pozemky Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Karlovarský kraj, pronájem pozemků Karlovarský kraj, dražby pozemky Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem pozemků Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem pozemků Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Karlovarský kraj, pronájem pozemků Karlovarský kraj, dražby pozemky Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Karlovarský kraj (pronájem stavebních pozemků Karlovarský kraj, ), komerční pozemky Karlovarský kraj (pronájem komerčních pozemků Karlovarský kraj, ), zahrady Karlovarský kraj (pronájem zahrady Karlovarský kraj, ), zemědělské půdy Karlovarský kraj (pronájem zemědělské půdy Karlovarský kraj, ), lesy Karlovarský kraj (pronájem lesů Karlovarský kraj, ), louky Karlovarský kraj (pronájem luk Karlovarský kraj, ), rybníky Karlovarský kraj (pronájem rybníků Karlovarský kraj, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pronájem pozemků Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem pozemků Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem pozemků Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, pozemek, Karlovy Vary

Pozemek, komerční, pozemek: 200 m2

Západní, Karlovy Vary

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 1048 m2, Mariánské Lázně

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce

U Mlékárny, Mariánské Lázně, Úšovice

9 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem uzamykatelného parkovacího stání, Slatina - Františkovy Lázně

Zemědělská půda, pozemek: 20 m2

Lesní, Františkovy Lázně, Slatina

490 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemku 26 788 m2, Karlovy Vary u Globusu.

Pozemek, komerční, pozemek: 26788 m2

Chebská, Karlovy Vary, Dvory

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plochy, 3541 m2, Cheb, Dolní Dvory

Pozemek, komerční

Cheb, Dolní Dvory

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Zahrada - Zahrádka u Starého Sedla

Zahrada, lokalita: Centrum obce, pozemek: 125 m2

Teplá, Zahrádka

2 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 1800 m2, Tisová, Březová

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, pozemek, 2192 m2, OV, Dřenice, Cheb

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

Cheb, Dřenice

2 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, provozní plocha, 67028 m2, Tisová u Sokolova

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Březová, Tisová

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, autobazar, 20 000 m2, Trstěnice

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Trstěnice

70 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Chotěnov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2308 m2

Mariánské Lázně, Chotěnov u Mariánských Lázní

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist