Pronájem obchodních prostor Sokolov (100+)

Pro pronájem obchodních prostor Sokolov získáte na Eurobydleni.cz nabídku, díky které budete moci mít jistotu kvalitního výběru. Obchodní prostory k pronájmu Sokolov budou mít jistě z hlediska vašeho podnikání strategický význam. Vyberete-li si obchodní prostory k pronájmu Sokolov na našem portálu, máte jistotu toho, že máte z čeho vybírat. U pronájmu obchodních prostor je vždy nejen v Sokolově důležitým faktorem průzkum dané oblasti. Záleží také na tom, v jakém oboru se pohybujete. Přeci jen prodej zmrzliny někde na periferii města asi není to pravé ořechové.

Obchodní prostory Sokolov pronájem

Rozhodnete-li se tedy pořídit si obchodní prostory Sokolov pronájem, jistě oceníte bohatou nabídku. Přeci jen, když je z čeho vybírat, vždy jde všechno mnohem lépe. Nakonec pronajaté obchodní prostory Sokolov musejí vyhovovat především vám, neboť v nich budete trávit nejvíce času.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Sokolov , v kategorii komerční nemovitosti Sokolov jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Sokolov, pronájmy komerční nemovitost Sokolov, dražby komerčních nemovitostí Sokolov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem obchodních prostor Sokolov pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem obchodních prostor Sokolov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Sokolov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Sokolov, pronájem obchodních prostor Sokolov, dražby obchodních prostor Sokolov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem obchodních prostor Sokolov ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem obchodních prostor Sokolov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem obchodních prostor Sokolov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, obchod, 63m2, Sokolov, okr. Sokolov

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Komenského, Sokolov

5 574 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 160m2, Sokolov

Obchodní prostor, kanceláře: 160 m2

Kališnická, Sokolov

19 200 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 120m2, Sokolov

Obchodní prostor, kanceláře: 120 m2

Kališnická, Sokolov

14 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytového prostoru včetně bytu

Obchodní prostor

Dlouhá, Horní Slavkov

10 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 35 m2, Chodov, ul. Osadní

Obchodní prostor, lokalita: Sídliště

Osadní, Chodov

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodních prostor v Sokolově

Obchodní prostor, lokalita: Klidná část obce

U divadla, Sokolov

10 300 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytový prostor 2+1, 70 m2, Sokolov

Obchodní prostor, lokalita: Sídliště

Jelínkova, Sokolov

5 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nebytové prostory k pronájmu na Starém náměstí

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 80 m2

Staré náměstí, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Nebytový prostor vhodný k obchodní činnosti

Obchodní prostor, kanceláře: 32 m2

Dukelská, Sokolov

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Obchodní prostor k dlouhodobému pronájmu v Sokolově.

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 340 m2

Sokolovská, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchod, 500 m2, Chodov, okr. Sokolov

Obchodní prostor, lokalita: Klidná část obce

Tovární, Chodov

25 950 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodního prostoru, 150 m2 v Chodově

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, pozemek: 150 m2

Školní, Chodov

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist