Garsonky Karlovarský kraj (100+)

Vlastní dům anebo byt v Karlovarském kraji je snem mnoha lidí. Rozhodně se nemusí jednat o nerealizovatelnou představu. Kupříkladu garsonka Karlovarský kraj nemusí být nijak cenově nedostupná. Naopak mnohé garsoniéry Karlovarský kraj nabízí skvělou možnost, jak si sny o vlastním bydlení uskutečnit. Zvažte výběr nemovitosti z inzerátů garsonka Karlovarský kraj a staňte se vlastníkem vlastní garsoniéry.

Nabídka garsoniéry Karlovarský kraj

Momentálně je garsonka Karlovarský kraj poměrně žádaným typem nemovitosti v Karlovarském kraji. Mnohá garsonka Karlovarský kraj vás nemusí přijít na vysoké částky. Je však nutné si dopředu uvědomit, jak velkou garsoniéru v Karlovarském kraji budete chtít, neboť nabízíme mnoho variant.

Nové garsonka Karlovarský kraj za skvělou cenu

Určitě je třeba říci, že nová garsonka Karlovarský kraj se především v poslední době stal opravdu oblíbenou formou nákupu nemovitosti. Menší garsoniéra Karlovarský kraj pro lidi, kteří chtějí žít single, přináší jedinečnou možnost, jak neutrácet za byt šílené částky. Úspora z nákupu garsonky v Karlovarském kraji tak může zajistit příjemný komfort.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Karlovarský kraj , v kategorii byty Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Karlovarský kraj, byty k pronájmu Karlovarský kraj, dražby bytů Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je garsoniery Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti garsoniery Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Karlovarský kraj, pronájem garsoniery Karlovarský kraj, dražby garsonier Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde garsoniery Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr garsoniery Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané garsoniery Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Garsonka, Jáchymov, 21 m2

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 21 m2, 2. patro, Sklep, Parkování,...

třída Dukelských hrdinů, Jáchymov

3 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, Byt garsoniéra, 21m2, Rybáře

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 21 m2, 5. patro, stav: Velmi dobrý

Kosmonautů, Karlovy Vary, Rybáře

675 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, garsoniéra, Mariánské Lázně-Úšovice

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 25 m2, 2. patro, Lodžie, Sklep,...

Česká, Mariánské Lázně, Úšovice

590 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsoniéry Karlovy Vary, Růžový Vrch

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, Přízemí, Lodžie, Parkování,...

Plešivecká, Karlovy Vary, Rybáře

570 000 Kč
TOPlist TOPlist

Byt 1+kk Chodov, Palackého ul.

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 1. patro, Výtah, Sklep, stav:...

Palackého, Chodov

345 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem garsoniéry v přímém centru města, ul. Moskevská

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 16 m2, 3. patro, stav: Dobrý

Moskevská, Karlovy Vary

3 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nádherný výhled, Garsonka 18m2, Karlovy Vary

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 18 m2, 4. patro, stav: Po...

Petřín, Karlovy Vary

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej Garsoniéry po celkové rekonstrukci, Karlovy Vary, ul....

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 25 m2, 4. patro, Sklep, Parkování,...

Mládežnická, Karlovy Vary, Rybáře

680 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Byt garsoniéra, 30m2, Stará Role, Karlovy Vary

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 30 m2, Snížené přízemí, Sklep, stav:...

Závodu míru, Karlovy Vary, Stará Role

650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Garsoniéra po rekonstrukci k pronájmu

Garsoniera, Osobní, 25 m2

Mládežnická, Karlovy Vary, Rybáře

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, byt 1+kk, garsoniéra, Mariánské Lázně-Úšovice

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 25 m2, 2. patro, Lodžie, Sklep,...

Česká, Mariánské Lázně, Úšovice

7 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, garsoniéra, 26m2, U Koupaliště, Karlovy Vary - Rybáře

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 26 m2, 11. patro, Lodžie, Sklep,...

U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře

579 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist