Garsonky Sokolov (100+)

Vlastní dům anebo byt v Sokolově je snem mnoha lidí. Rozhodně se nemusí jednat o nerealizovatelnou představu. Kupříkladu garsonka Sokolov nemusí být nijak cenově nedostupná. Naopak mnohé garsoniéry Sokolov nabízí skvělou možnost, jak si sny o vlastním bydlení uskutečnit. Zvažte výběr nemovitosti z inzerátů garsonka Sokolov a staňte se vlastníkem vlastní garsoniéry.

Nabídka garsoniéry Sokolov

Momentálně je garsonka Sokolov poměrně žádaným typem nemovitosti v Sokolově. Mnohá garsonka Sokolov vás nemusí přijít na vysoké částky. Je však nutné si dopředu uvědomit, jak velkou garsoniéru v Sokolově budete chtít, neboť nabízíme mnoho variant.

Nové garsonka Sokolov za skvělou cenu

Určitě je třeba říci, že nová garsonka Sokolov se především v poslední době stal opravdu oblíbenou formou nákupu nemovitosti. Menší garsoniéra Sokolov pro lidi, kteří chtějí žít single, přináší jedinečnou možnost, jak neutrácet za byt šílené částky. Úspora z nákupu garsonky v Sokolově tak může zajistit příjemný komfort.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Sokolov , v kategorii byty Sokolov jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Sokolov, byty k pronájmu Sokolov, dražby bytů Sokolov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je garsoniery Sokolov pokud hledání vhodné nemovitosti garsoniery Sokolov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Sokolov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Sokolov, pronájem garsoniery Sokolov, dražby garsonier Sokolov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde garsoniery Sokolov ?

Chcete zpřesnit výběr garsoniery Sokolov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané garsoniery Sokolov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Byt 1+kk Chodov, Palackého ul.

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 1. patro, Výtah, Sklep, stav:...

Palackého, Chodov

345 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej Garsoniéry, Chodov, U Porcelánky

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 4. patro, Lodžie, Výtah,...

U Porcelánky, Chodov

249 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem garsoniery - Marie Majerové, Sokolov

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 3. patro, Výtah, Sklep,...

Marie Majerové, Sokolov

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, Byt garsoniéra, 20m2, Horní Slavkov

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, Snížené přízemí, stav: Velmi...

Poštovní, Horní Slavkov

240 000 Kč
TOPlist TOPlist

Garsoniéra Sokolov, ul. Heyrovského

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 23 m2, stav: Velmi dobrý, lokalita:...

Heyrovského, Sokolov

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist