Garsonky Karlovy Vary (100+)

Vlastní dům anebo byt v Karlových Varech je snem mnoha lidí. Rozhodně se nemusí jednat o nerealizovatelnou představu. Kupříkladu garsonka Karlovy Vary nemusí být nijak cenově nedostupná. Naopak mnohé garsoniéry Karlovy Vary nabízí skvělou možnost, jak si sny o vlastním bydlení uskutečnit. Zvažte výběr nemovitosti z inzerátů garsonka Karlovy Vary a staňte se vlastníkem vlastní garsoniéry.

Nabídka garsoniéry Karlovy Vary

Momentálně je garsonka Karlovy Vary poměrně žádaným typem nemovitosti v Karlových Varech. Mnohá garsonka Karlovy Vary vás nemusí přijít na vysoké částky. Je však nutné si dopředu uvědomit, jak velkou garsoniéru v Karlových Varech budete chtít, neboť nabízíme mnoho variant.

Nové garsonka Karlovy Vary za skvělou cenu

Určitě je třeba říci, že nová garsonka Karlovy Vary se především v poslední době stal opravdu oblíbenou formou nákupu nemovitosti. Menší garsoniéra Karlovy Vary pro lidi, kteří chtějí žít single, přináší jedinečnou možnost, jak neutrácet za byt šílené částky. Úspora z nákupu garsonky v Karlových Varech tak může zajistit příjemný komfort.

Nacházíte se v hlavní kategorii byty Karlovy Vary , v kategorii byty Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na prodej bytů Karlovy Vary, byty k pronájmu Karlovy Vary, dražby bytů Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je garsoniery Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti garsoniery Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii garsoniery Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej garsoniery Karlovy Vary, pronájem garsoniery Karlovy Vary, dražby garsonier Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde garsoniery Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr garsoniery Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané garsoniery Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Garsonka, Jáchymov, 21 m2

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 21 m2, 2. patro, Sklep, Parkování,...

třída Dukelských hrdinů, Jáchymov

3 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, Byt garsoniéra, 21m2, Rybáře

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 21 m2, 5. patro, stav: Velmi dobrý

Kosmonautů, Karlovy Vary, Rybáře

675 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej garsoniéry Karlovy Vary, Růžový Vrch

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, Přízemí, Lodžie, Parkování,...

Plešivecká, Karlovy Vary, Rybáře

570 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem garsoniéry v přímém centru města, ul. Moskevská

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 16 m2, 3. patro, stav: Dobrý

Moskevská, Karlovy Vary

3 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nádherný výhled, Garsonka 18m2, Karlovy Vary

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 18 m2, 4. patro, stav: Po...

Petřín, Karlovy Vary

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej Garsoniéry po celkové rekonstrukci, Karlovy Vary, ul....

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 25 m2, 4. patro, Sklep, Parkování,...

Mládežnická, Karlovy Vary, Rybáře

680 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Byt garsoniéra, 30m2, Stará Role, Karlovy Vary

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Cihlová, 30 m2, Snížené přízemí, Sklep, stav:...

Závodu míru, Karlovy Vary, Stará Role

650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Garsoniéra po rekonstrukci k pronájmu

Garsoniera, Osobní, 25 m2

Mládežnická, Karlovy Vary, Rybáře

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, garsoniéra, 26m2, U Koupaliště, Karlovy Vary - Rybáře

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 26 m2, 11. patro, Lodžie, Sklep,...

U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře

579 000 Kč
TOPlist TOPlist

pronájem garsonky 20m2 v Karlových Varech

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, Přízemí, Sklep, Parkování,...

U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Nabízíme prodej garsoniéry v Karlových Varech

Garsoniera, Jiné, konstrukce: Panelová, 27 m2, 7. patro, stav: Dobrý, lokalita:...

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

765 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem Garsoniery - U Koupaliště, Karlovy Vary

Garsoniera, Osobní, konstrukce: Panelová, 20 m2, 11. patro, Výtah, Sklep,...

U Koupaliště, Karlovy Vary, Rybáře

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist