Pronájem restaurace Karlovarský kraj (100+)

Pokud nechcete restauraci v Karlovarském kraji přímo kupovat, využijte jejího pronájmu. Pro pronájem restaurace Karlovarský kraj nepotřebujete žádné obrovské finanční prostředky. Získáte tak velice rychle a za dostupné peníze přesně takovou restauraci k pronájmu Karlovarský kraj, který vám bude vyhovovat. Vypiplat si poté z ničeho klientelu je již věc druhá. Ale pokud máte obchodního ducha, nebude to problém. Spojit tak příjemné s užitečným v rámci pronájmu restaurace Karlovarský kraj je již otázkou času. Záleží pak jen na vás, zda zvolíte pronájem restaurace bez odstupného Karlovarský kraj či jinou formu.

Restaurace Karlovarský kraj pronájem

Projděte si v naší nabídce restaurace k pronájmu Karlovarský kraj a vyberte si takové, které vás osloví. Projít si poté několik prohlídek již jistě nebude takový problém. Přeci jen nehledáte nic jednorázového, ale spíše místo, kde budete díky pronajaté restauraci Karlovarský kraj trávit všechen svůj čas. Z takové restaurace Karlovarský kraj pronájem si pak vyberete tu, která vám bude plně vyhovovat. Pokud však hledáte pronájem baru Karlovarský kraj, ani to není problém. Vyberte si z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovarský kraj, pronájmy komerční nemovitost Karlovarský kraj, dražby komerčních nemovitostí Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem restaurace Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem restaurace Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Karlovarský kraj, pronájem restaurace Karlovarský kraj, dražby restaurací Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem restaurace Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem restaurace Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem restaurace Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, restaurace, Karlovy Vary - Tuhnice

Restaurace, bar, pozemek: 167 m2

Krymská, Karlovy Vary

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem restaurace v Doubí

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 140 m2

Garibaldiho, Karlovy Vary, Doubí

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace - stravování, Karlovy Vary - Doubí

Restaurace, bar, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, 231 m2, Cheb, Hrozňatov

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Cheb, Hrozňatov

17 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytový prostor, Cheb, ul. Křižovnická

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 434 m2, kanceláře: 20 m2,...

Křižovnická, Cheb

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytový prostor, 434 m2, Cheb, ul. Křižovnická

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 434 m2, kanceláře: 20 m2,...

Křižovnická, Cheb

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, 108 m2, Cheb, ul. Židovská

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 108 m2

Židovská, Cheb

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, 300 m2, Mariánské Lázně

Restaurace, bar, pozemek: 300 m2

Lidická, Mariánské Lázně

30 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, 101 m2, Mariánské Lázně, ul. Nákladní

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce, provoz: 30 m2

Nákladní, Mariánské Lázně

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Mariánské Lázně, pronájem nebytových prostor, vhodné jako restaurace,...

Restaurace, bar

Ruská, Mariánské Lázně

1 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem restauračního zařízení v Kraslicích

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Kraslice

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Zařízená hospůdka, 65m2,Petřín, Karlovy Vary

Restaurace, bar, pozemek: 65 m2, provoz: 65 m2, obchod: 65 m2

Petřín, Karlovy Vary

3 950 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist