Pronájem restaurace Karlovy Vary (100+)

Pokud nechcete restauraci v Karlových Varech přímo kupovat, využijte jejího pronájmu. Pro pronájem restaurace Karlovy Vary nepotřebujete žádné obrovské finanční prostředky. Získáte tak velice rychle a za dostupné peníze přesně takovou restauraci k pronájmu Karlovy Vary, který vám bude vyhovovat. Vypiplat si poté z ničeho klientelu je již věc druhá. Ale pokud máte obchodního ducha, nebude to problém. Spojit tak příjemné s užitečným v rámci pronájmu restaurace Karlovy Vary je již otázkou času. Záleží pak jen na vás, zda zvolíte pronájem restaurace bez odstupného Karlovy Vary či jinou formu.

Restaurace Karlovy Vary pronájem

Projděte si v naší nabídce restaurace k pronájmu Karlovy Vary a vyberte si takové, které vás osloví. Projít si poté několik prohlídek již jistě nebude takový problém. Přeci jen nehledáte nic jednorázového, ale spíše místo, kde budete díky pronajaté restauraci Karlovy Vary trávit všechen svůj čas. Z takové restaurace Karlovy Vary pronájem si pak vyberete tu, která vám bude plně vyhovovat. Pokud však hledáte pronájem baru Karlovy Vary, ani to není problém. Vyberte si z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary , v kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovy Vary, pronájmy komerční nemovitost Karlovy Vary, dražby komerčních nemovitostí Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem restaurace Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem restaurace Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Karlovy Vary, pronájem restaurace Karlovy Vary, dražby restaurací Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem restaurace Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem restaurace Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem restaurace Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, restaurace, Karlovy Vary - Tuhnice

Restaurace, bar, pozemek: 167 m2

Krymská, Karlovy Vary

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem restaurace v Doubí

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 140 m2

Garibaldiho, Karlovy Vary, Doubí

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace - stravování, Karlovy Vary - Doubí

Restaurace, bar, lokalita: Okraj obce

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Zařízená hospůdka, 65m2,Petřín, Karlovy Vary

Restaurace, bar, pozemek: 65 m2, provoz: 65 m2, obchod: 65 m2

Petřín, Karlovy Vary

4 950 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist