Prodej restaurace Karlovy Vary (100+)

Mít svou vlastní restauraci třeba v Karlových Varech je odjakživa sen mnohých českých podnikatelů, neboť v gastronomii se mohou točit zajímavé peníze. Z toho důvodu je i velmi hledanou frází prodej restaurace Karlovy Vary. Získat vlastní pohostinství, ve kterém si můžete vybudovat jméno, není zcela jistě špatným startovacím bodem. Důležitý je ovšem faktor místa, neboť i sebelepší hostinský nemůže přitáhnout lidi na místo, kam spíše zabloudíte. Proto je také dobré si projít restaurace Karlovy Vary prodej. V naší databázi jsou restaurace na prodej Karlovy Vary přesně podle vámi požadovaných kritérií.

Restaurace Karlovy Vary prodej

Vychutnat si dobré pivo, k tomu pravý český gulášek nebo vypít láhev francouzského vína a k tomu skvělou rybu z moře. I takto se může odvíjet vaše budoucnost podniku, který najdete přes inzerát prodej restaurace Karlovy Vary. Získat klientelu, která k vám bude chodit na jídlo i pití nemusí být tak obtížné. Vyberte si proto restaurace Karlovy Vary prodej dle svého a odstartujte svou gastronomickou kariéru. A není nutné začínat hned u restaurací, klidně se můžete zaměřit i na bar. U nás najdete i prodej baru Karlovy Vary, stačí si vybrat z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary , v kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovy Vary, pronájmy komerční nemovitost Karlovy Vary, dražby komerčních nemovitostí Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej restaurace Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti prodej restaurace Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Karlovy Vary, pronájem restaurace Karlovy Vary, dražby restaurací Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej restaurace Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr prodej restaurace Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej restaurace Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zavedené stylové restaurace KV, Na Vyhlídce

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 40 m2, provoz: 30 m2,...

Na Vyhlídce, Karlovy Vary

12 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej RD s restaurací, Karlovy vary - Sedlec

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 868 m2

Merklínská, Karlovy Vary, Sedlec

7 499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace 400 m2 Horní Blatná

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

náměstí Sv. Vavřince, Horní Blatná

3 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nebytový prostor,nyní útulná hospůdka, 65 m2, k užívání ihned,...

Restaurace, bar, pozemek: 110 m2, provoz: 65 m2

Petřín, Karlovy Vary

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního objektu - restaurace

Restaurace, bar, lokalita: Polosamota, pozemek: 4209 m2

Teplička, Teplička

6 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej vyhlášené Rybářské Bašty a 2ha pozemku - 14 km od Karlových...

Restaurace, bar, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2000 m2

Bochov, Dlouhá Lomnice

4 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Motorest u Kouzelníka hlavní tah Karlovy Vary - Plzeň, M.Lázně

Restaurace, bar, účel: Obchod, služby, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 4186...

Teplička

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist