Pozemky Nový Jičín – nabídka pozemků Nový Jičín (100+)

Najít optimální pozemek v Novém Jičíně je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Nový Jičín hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Nový Jičín, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Nový Jičín k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Novém Jičíně k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Novém Jičíně nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Nový Jičín, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Novém Jičíně o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Novém Jičíně realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Nový Jičín přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nový Jičín , v kategorii pozemky Nový Jičín jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nový Jičín, pronájem pozemků Nový Jičín, dražby pozemky Nový Jičín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Nový Jičín pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Nový Jičín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nový Jičín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nový Jičín, pronájem pozemků Nový Jičín, dražby pozemky Nový Jičín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nový Jičín (stavební pozemky na prodej Nový Jičín, pronájem stavebních pozemků Nový Jičín, dražby stavebních pozemků Nový Jičín, ), komerční pozemky Nový Jičín (komerční pozemky na prodej Nový Jičín, pronájem komerčních pozemků Nový Jičín, dražby komerčních pozemků Nový Jičín, ), zahrady Nový Jičín (zahrady na prodej Nový Jičín, pronájem zahrady Nový Jičín, dražby zahrad Nový Jičín, ), zemědělské půdy Nový Jičín (prodej zemědělské půdy Nový Jičín, pronájem zemědělské půdy Nový Jičín, dražby zemědělských půd Nový Jičín, ), lesy Nový Jičín (lesy na prodej Nový Jičín, pronájem lesů Nový Jičín, dražby lesů Nový Jičín, ), louky Nový Jičín (louky na prodej Nový Jičín, pronájem luk Nový Jičín, dražby luk Nový Jičín, ), rybníky Nový Jičín (rybníky na prodej Nový Jičín, pronájem rybníků Nový Jičín, dražby rybníků Nový Jičín, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Nový Jičín ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Nový Jičín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Nový Jičín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku - Frenštát p. Radhoštěm

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Ke stadionu, Frenštát pod Radhoštěm

1 310 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku, stavební - bydlení, 1 237 m2, Bravantice, okr. Nový...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1237 m2

Bravantice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku, stavební - bydlení, 2 474 m2, Bravantice, okr. Nový...

Pozemek, bydlení, pozemek: 2474 m2

Bravantice

560 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 8 598 m2, Studénka - Butovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Studénka, Butovice

420 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1026 m2, Veřovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Veřovice

661 800 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku v obci Hodslavice

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1714...

Hodslavice

390 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Slatina u Bílovce

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Slatina

650 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej Stavební pozemek, Veřovice

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1026 m2

Veřovice

599 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 579 m2, Veřovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Veřovice

1 390 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavebni pozemek, 3057 m2, Kopřivnice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Kopřivnice

890 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku Trojanovice

Pozemek, bydlení, pozemek: 2134 m2

Trojanovice

898 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 6 500 m2, Sedlnice u Mošnova

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Sedlnice

3 325 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist