Pozemky pro komerční nemovitosti Nový Jičín (100+)

Najít vhodné komerční pozemky v Novém Jičíně není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti Nový Jičín a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek Nový Jičín, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků v Novém Jičíně přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky Nový Jičín

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky Nový Jičín se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v Novém Jičíně pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti Nový Jičín vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nový Jičín , v kategorii pozemky Nový Jičín jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nový Jičín, pronájem pozemků Nový Jičín, dražby pozemky Nový Jičín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky Nový Jičín pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky Nový Jičín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky Nový Jičín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej Nový Jičín, pronájem komerčních pozemků Nový Jičín, dražby komerčních pozemků Nový Jičín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky Nový Jičín ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky Nový Jičín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky Nový Jičín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, pozemek, 3735 m

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Opavská, Bílovec

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Stavební parcela pro industriální výstavbu

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5805 m2

Frenštát pod Radhoštěm

150 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Nabízíme k prodeji komerční areál, 25 ha, Sedlnice, okres Nový Jičín

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 257000 m2

Sedlnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Nabízíme k prodeji komerční pozemek 5 ha pro logistiku a výrobu,...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 53021 m2

Bartošovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek u výjezdu z města, Frenštát p. R.

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 2100 m2

Dolní, Frenštát pod Radhoštěm

199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2 463 m2 v KÚ Petřvald u Nového Jičína

Pozemek, komerční

Petřvald, Petřvald 1-Petřvald

410 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k rekreaci nebo komerčním účelu v Libhošti

Pozemek, komerční

Nový Jičín, Libhošť

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist