Pozemky Skuteč – nabídka pozemků Skuteč (100+)

Najít optimální pozemek Skuteč je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Skuteč hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Skuteč, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Skuteč k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Skuteč k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Skuteč nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Skuteč, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Skuteč o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Skuteč realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Skuteč přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Skuteč , v kategorii pozemky Skuteč jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Skuteč, pronájem pozemků Skuteč, dražby pozemky Skuteč, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Skuteč pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Skuteč příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Skuteč na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Skuteč, pronájem pozemků Skuteč, dražby pozemky Skuteč, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Skuteč (stavební pozemky na prodej Skuteč, pronájem stavebních pozemků Skuteč, dražby stavebních pozemků Skuteč, ), komerční pozemky Skuteč (komerční pozemky na prodej Skuteč, pronájem komerčních pozemků Skuteč, dražby komerčních pozemků Skuteč, ), zahrady Skuteč (zahrady na prodej Skuteč, pronájem zahrady Skuteč, dražby zahrad Skuteč, ), zemědělské půdy Skuteč (prodej zemědělské půdy Skuteč, pronájem zemědělské půdy Skuteč, dražby zemědělských půd Skuteč, ), lesy Skuteč (lesy na prodej Skuteč, pronájem lesů Skuteč, dražby lesů Skuteč, ), louky Skuteč (louky na prodej Skuteč, pronájem luk Skuteč, dražby luk Skuteč, ), rybníky Skuteč (rybníky na prodej Skuteč, pronájem rybníků Skuteč, dražby rybníků Skuteč, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Skuteč ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Skuteč zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Skuteč Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek o velikosti 5472 m2, Lhota u Skutče

Zemědělská půda, pozemek: 5472 m2

Skuteč, Lhota u Skutče

50 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nádherné pozemky v kat. území Skuteč na prodej

Zemědělská půda, pozemek: 16833 m2

Skuteč

299 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 993 m2, Radčice - Skuteč

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Skuteč, Radčice

440 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej rozlehlé pozemkové parcely ve Skutči

Pozemek, bydlení, pozemek: 5755 m2

Fimberk, Skuteč

200 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist