Pozemky Chrudim – nabídka pozemků Chrudim (100+)

Najít optimální pozemek v Chrudimi je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Chrudim hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Chrudim, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Chrudim k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Chrudimi k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Chrudimi nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Chrudim, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Chrudimi o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Chrudimi realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Chrudim přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chrudim , v kategorii pozemky Chrudim jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chrudim, pronájem pozemků Chrudim, dražby pozemky Chrudim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Chrudim pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Chrudim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chrudim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chrudim, pronájem pozemků Chrudim, dražby pozemky Chrudim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chrudim (stavební pozemky na prodej Chrudim, pronájem stavebních pozemků Chrudim, dražby stavebních pozemků Chrudim, ), komerční pozemky Chrudim (komerční pozemky na prodej Chrudim, pronájem komerčních pozemků Chrudim, dražby komerčních pozemků Chrudim, ), zahrady Chrudim (zahrady na prodej Chrudim, pronájem zahrady Chrudim, dražby zahrad Chrudim, ), zemědělské půdy Chrudim (prodej zemědělské půdy Chrudim, pronájem zemědělské půdy Chrudim, dražby zemědělských půd Chrudim, ), lesy Chrudim (lesy na prodej Chrudim, pronájem lesů Chrudim, dražby lesů Chrudim, ), louky Chrudim (louky na prodej Chrudim, pronájem luk Chrudim, dražby luk Chrudim, ), rybníky Chrudim (rybníky na prodej Chrudim, pronájem rybníků Chrudim, dražby rybníků Chrudim, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je pozemky Chrudim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 902 m2, Orel, okr. Chrudim

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 902 m2

Orel

850 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Zemědělské pozemky v k.ú. Vížky ke koupi

Zemědělská půda, pozemek: 12230 m2

Lukavice

220 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební zasíťované pozemky, obec Jeníšovice , okr Chrudim

Pozemek, bydlení, pozemek: 924 m2

Jenišovice

299 Kč/m2
TOPlist TOPlist

prodej pozemku v Heřmanově Městci u budoucího obchvatu města

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 9916 m2

Heřmanův Městec

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Luže-Bělá

Louka, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2944 m2

Luže, Bělá

100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3532 m2, Lukavice - Loučky

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Lukavice, Loučky

200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, trvalý travní porost, 1452 m2, Vysočina - Možděnice

Louka, lokalita: Centrum obce

Vysočina, Možděnice

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, les, 18808 m2, Vysočina - Možděnice

Les, lokalita: Okraj obce

Vysočina, Možděnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 13263 m2. Vysočina - Možděnice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Vysočina, Možděnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1271m2, Dřenice

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1271 m2

Dřenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek u Voletického rybníka (Lozice)

Zemědělská půda, lokalita: Polosamota, pozemek: 1446 m2

Lozice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Chrudim, Vaňkova

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 974 m2

Vaňkova, Chrudim, Chrudim IV

1 370 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist