Pozemky Chrudim – nabídka pozemků Chrudim (100+)

Najít optimální pozemek v Chrudimi je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Chrudim hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Chrudim, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Chrudim k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Chrudimi k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Chrudimi nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Chrudim, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Chrudimi o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Chrudimi realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Chrudim přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Chrudim , v kategorii pozemky Chrudim jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Chrudim, pronájem pozemků Chrudim, dražby pozemky Chrudim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Chrudim pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Chrudim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Chrudim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Chrudim, pronájem pozemků Chrudim, dražby pozemky Chrudim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Chrudim (stavební pozemky na prodej Chrudim, pronájem stavebních pozemků Chrudim, dražby stavebních pozemků Chrudim, ), komerční pozemky Chrudim (komerční pozemky na prodej Chrudim, pronájem komerčních pozemků Chrudim, dražby komerčních pozemků Chrudim, ), zahrady Chrudim (zahrady na prodej Chrudim, pronájem zahrady Chrudim, dražby zahrad Chrudim, ), zemědělské půdy Chrudim (prodej zemědělské půdy Chrudim, pronájem zemědělské půdy Chrudim, dražby zemědělských půd Chrudim, ), lesy Chrudim (lesy na prodej Chrudim, pronájem lesů Chrudim, dražby lesů Chrudim, ), louky Chrudim (louky na prodej Chrudim, pronájem luk Chrudim, dražby luk Chrudim, ), rybníky Chrudim (rybníky na prodej Chrudim, pronájem rybníků Chrudim, dražby rybníků Chrudim, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Chrudim ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Chrudim zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Chrudim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pěkný pozemek k výstavbě rodinného domu

Louka, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 750 m2

Malejov, Běstvina

240 000 Kč
TOPlist TOPlist

prodej pozemku v Heřmanově Městci u budoucího obchvatu města

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 9916 m2

Heřmanův Městec

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Luže-Bělá

Louka, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2944 m2

Luže, Bělá

100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 3111 m2, Zájezdec

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Zájezdec

960 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej lukrativních pozemků na Chrudimsku

Zemědělská půda, pozemek: 35072 m2

Svratouch

666 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1938 m2, Vyžice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Vyžice

250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Chrudim, Presy, pozemek o ploše 1800 m2, CP 7200m2, prodej

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Presy, Chrudim

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku s luxusním mobilním domem Seč - Počátky 43m2, pozemek...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Seč, Počátky

990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Chrudim, Presy, orná půda, 775 m2, prodej

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Presy, Chrudim, Chrudim II

109 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Chrudim, Presy, pozemek o CP 7200 m2 pro výstavbu 6 nízkopodlažních...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Presy, Chrudim

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky vhodné pro výstavbu rodinného domu v obci Hrochův...

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Hrochův Týnec

349 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 574 m2, Morašice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Morašice

690 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist