Pronájem výrobních prostor Karlovarský kraj (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Karlovarský kraj jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Karlovarský kraj si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Karlovarském kraji je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Karlovarský kraj pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Karlovarský kraj hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Karlovarský kraj

Pokud vám výrobní hala Karlovarský kraj pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Karlovarském kraji, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Karlovarský kraj je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Karlovarský kraj buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovarský kraj, pronájmy komerční nemovitost Karlovarský kraj, dražby komerčních nemovitostí Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Karlovarský kraj, pronájem výrobního prostoru Karlovarský kraj, dražby výrobních prostor Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, výrobní a skladovací prostory, 396 m2, Plesná

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Plesná

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, truhlárna, 250 m2, Mar. Lázně, ul. Na Voře nahoře

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Na Voře nahoře, Mariánské Lázně, Úšovice

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem výrobních prostor v Ostrově

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1300 m2, provoz: 1300 m2

Ostrov, Dolní Žďár

160 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční objekt, 1000 m2, Karlovy Vary, ul. Z.Míru

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000 m2

Závodu míru, Karlovy Vary, Stará Role

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostory, 200 m2, Františkovy Lázně

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Františkovy Lázně, Slatina

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostory, 500 m2, Aš

Výrobní prostory, pozemek: 931 m2, kanceláře: 3000 m2

Kotkova, Aš

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, nebytový prostor, 250 m2, Františkovy Lázně

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Klostermannova, Františkovy Lázně, Slatina

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory výrobní, 290m2, Doubí

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 290 m2

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

17 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladové a výrobní prostory, Ostrov- Dolní Žďár

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Ostrov, Dolní Žďár

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, 400 m2, Hroznětín, ul. Potoční

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 400 m2, provoz: 400 m2

Potoční, Hroznětín

33 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

pronájem provozního areálu 4200 m2

Výrobní prostory

Botanická, Dalovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 130m2 Karlovy Vary, Doubí

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, kanceláře: 130 m2

Studentská, Karlovy Vary, Doubí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist