Pronájem skladů Moravskoslezský kraj (100+)

Získat větší skladovací prostory v Moravskoslezském kraji není vždy snadné. Podnikat a mít kde uložit všechen svůj sortiment, to by měl být základ úspěchu. Nemáte-li však dostatečnou finanční hotovost, mohl by vše vyřešit pronájem skladů Moravskoslezský kraj. Nabídek sklady v pronájmu Moravskoslezský kraj na Eurobydleni.cz najdete samozřejmě mnoho. Postačí si jen vymezit trochu volného času a zadat požadované parametry do našeho vyhledávače. Pro pronájem skladovacích prostor Moravskoslezský kraj se vám naskytne mnoho příležitostí, stačí je pouze využít. Takže není čas otálet, sklady Moravskoslezský kraj pronájem na vás čekají, začněte si vybírat.

Sklady k pronájmu Moravskoslezský kraj

Při krátkodobém náporu, u internetových obchodů se jedná především o vánoční období, lze očekávat, že přeci jen menší sklad vám příliš vyhovovat nebude. I z toho důvodu je lepší využít pronájem skladovací plochy Moravskoslezský kraj, kdy budete mít dostatek místa na uskladnění čehokoliv. Ono získat skladovací prostory Moravskoslezský kraj pronájem nemusí být snadné.

Pronájem skladovacích prostor Moravskoslezský kraj

Díky naší nabídce již nebudete muset zjišťovat všechny možnosti pronájmu skladů v Moravskoslezském kraji, Ušetříte tak čas a samozřejmě i peníze, což je jistě skvělá zpráva. A nejlepší na tom, když si obstaráte pronájem skladu Moravskoslezský kraj přesně podle vašich představ, můžete jej využívat jen po dobu, kdy budou prostory třeba. Poté již smlouvu s předmětem sklady Moravskoslezský kraj pronájem nemusíte prodlužovat.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Moravskoslezský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Moravskoslezský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Moravskoslezský kraj, pronájmy komerční nemovitost Moravskoslezský kraj, dražby komerčních nemovitostí Moravskoslezský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem skladu Moravskoslezský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem skladu Moravskoslezský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Moravskoslezský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Moravskoslezský kraj, pronájem skladu Moravskoslezský kraj, dražby skladů Moravskoslezský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem skladu Moravskoslezský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem skladu Moravskoslezský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem skladu Moravskoslezský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem komerčního objektu Frenštát p.R.

Skladovací prostory

Planiska, Frenštát pod Radhoštěm

35 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 72 m2, Slezská Ostrava

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Kramolišova, Ostrava, Slezská Ostrava

6 300 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Novostavba 3200 m2, Ostrava - Svinov

Skladovací prostory, pozemek: 3200 m2

Františka a Anny Ryšových, Ostrava, Svinov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacích prostor, 334 m2, Ostrava-Zábřeh

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 500 m2

Volgogradská, Ostrava, Zábřeh

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, Ostrava - Radvanice, ul. Ludvíkova

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Ludvíkova, Praha 6, Radvanice

650 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad 180 m2, Ostrava - Radvanice, ul. Ludvíkova

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Ludvíkova, Ostrava, Radvanice

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad 400m2, ul. Ludvíkova, Ostrava - Radvanice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Ludvíkova, Ostrava, Radvanice

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Vytápěné skladovací prostory Ostrava

Skladovací prostory, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2400...

1. máje, Ostrava, Vítkovice

18 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem vytápěného archívu v Ostravě

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

1. máje, Ostrava, Vítkovice

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem velkokapacitních skladových stanů, 300 - 2.100 m2 v Bohumíně

Skladovací prostory, kanceláře: 2000 m2

Bohumín

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem velkokapacitních skladových stanů, 300 - 2.100 m2 v Bohumíně

Skladovací prostory, kanceláře: 400 m2

Bohumín

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem nových skladových hal, 300 - 2.100 m2 v Bohumíně

Skladovací prostory, kanceláře: 2100 m2

Bohumín

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist