Pronájem skladů Nový Jičín (100+)

Získat větší skladovací prostory v Novém Jičíně není vždy snadné. Podnikat a mít kde uložit všechen svůj sortiment, to by měl být základ úspěchu. Nemáte-li však dostatečnou finanční hotovost, mohl by vše vyřešit pronájem skladů Nový Jičín. Nabídek sklady v pronájmu Nový Jičín na Eurobydleni.cz najdete samozřejmě mnoho. Postačí si jen vymezit trochu volného času a zadat požadované parametry do našeho vyhledávače. Pro pronájem skladovacích prostor Nový Jičín se vám naskytne mnoho příležitostí, stačí je pouze využít. Takže není čas otálet, sklady Nový Jičín pronájem na vás čekají, začněte si vybírat.

Sklady k pronájmu Nový Jičín

Při krátkodobém náporu, u internetových obchodů se jedná především o vánoční období, lze očekávat, že přeci jen menší sklad vám příliš vyhovovat nebude. I z toho důvodu je lepší využít pronájem skladovací plochy Nový Jičín, kdy budete mít dostatek místa na uskladnění čehokoliv. Ono získat skladovací prostory Nový Jičín pronájem nemusí být snadné.

Pronájem skladovacích prostor Nový Jičín

Díky naší nabídce již nebudete muset zjišťovat všechny možnosti pronájmu skladů v Novém Jičíně, Ušetříte tak čas a samozřejmě i peníze, což je jistě skvělá zpráva. A nejlepší na tom, když si obstaráte pronájem skladu Nový Jičín přesně podle vašich představ, můžete jej využívat jen po dobu, kdy budou prostory třeba. Poté již smlouvu s předmětem sklady Nový Jičín pronájem nemusíte prodlužovat.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Nový Jičín , v kategorii komerční nemovitosti Nový Jičín jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Nový Jičín, pronájmy komerční nemovitost Nový Jičín, dražby komerčních nemovitostí Nový Jičín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem skladu Nový Jičín pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem skladu Nový Jičín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Nový Jičín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Nový Jičín, pronájem skladu Nový Jičín, dražby skladů Nový Jičín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem skladu Nový Jičín ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem skladu Nový Jičín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem skladu Nový Jičín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem komerčního objektu Frenštát p.R.

Skladovací prostory

Planiska, Frenštát pod Radhoštěm

35 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Skladový, výrobní prostor v centru Kopřivnice, okres Nový Jičín

Skladovací prostory, pozemek: 236 m2, kanceláře: 30 m2, provoz: 821 m2

Štefánikova, Kopřivnice

790 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Průmyslová hala, 3 475 m2, Studénka

Skladovací prostory

Butovická, Studénka, Butovice

550 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Prodej / pronájem, moderní skladové / výrobní haly 9000m2, Kopřivnice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Kopřivnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej / pronájem, moderní skladové / výrobní haly 21000m2, Kopřivnice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Kopřivnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej / pronájem, moderní skladové / výrobní haly 12000m2, Kopřivnice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Kopřivnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Sklady až 450 m, Velké Albrechtice u Bílovce po D1,

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Velké Albrechtice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist