Prodej skladovacích prostor Karlovy Vary (100+)

Přemýšlíte nad investicí do svého podnikání, ale nevíte, co přesně by přicházelo v úvahu? V naší nabídce najdete i sklady na prodej Karlovy Vary, které vám vyřeší vaše problémy s nedostatkem místa. Proč neustále řešit malé prostory, když díky nabídce Eurobydleni.cz můžete najít přesně takové sklady Karlovy Vary prodej, které vám budou plně vyhovovat. Pokud provozujete v Karlových Varech kupříkladu internetový obchod, je přeci jen lepší, když máte alespoň část svého zboží skladem v Karlových Varech, neboť konkurence je obrovská a vše objednávat až v tu chvíli, kdy máte jistotu odběru, není nejvýhodnější.

Sklady na prodej Karlovy Vary

Na Eurobydleni.cz najdete prodej skladovacích prostor Karlovy Vary či jakémkoliv jiném městě velice snadno a především rychle. Nemusíte tak procházet spoustu realitních portálů. Lepší variantou je přeci jen naše obrovská nabídka, proto i prodej skladů Karlovy Vary je u nás mnohem lepší volbou. Vše na jednom místě a především přehledně. Skladovací prostory Karlovy Vary prodej z naší nabídky vám budou plně vyhovovat a zcela nepochybně přispějí k rozvoji vašeho podnikání.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary , v kategorii komerční nemovitosti Karlovy Vary jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovy Vary, pronájmy komerční nemovitost Karlovy Vary, dražby komerčních nemovitostí Karlovy Vary, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej skladu Karlovy Vary pokud hledání vhodné nemovitosti prodej skladu Karlovy Vary příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Karlovy Vary na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Karlovy Vary, pronájem skladu Karlovy Vary, dražby skladů Karlovy Vary, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej skladu Karlovy Vary ?

Chcete zpřesnit výběr prodej skladu Karlovy Vary zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej skladu Karlovy Vary Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Skladový prostor s kancelářemi

Skladovací prostory

Krásný Les

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, skladovací prostory 2000 m2, Karlovy Vary

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Sportovní, Karlovy Vary, Drahovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Výrobní areál s administrativní budovou - Karlovy Vary, 930m

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Mattoniho nábřeží, Karlovy Vary, Drahovice

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Komerční budova Horní Blatná, okr.Karlovy vary

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2479 m2

Jiráskova, Horní Blatná

1 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist