Prodej kanceláře Pardubický kraj (100+)

Pokud se vám v podnikání daří a rádi byste investovali do nemovitostí či prostor, ve kterých poté můžete sídlit, není nic snadnějšího. Zcela postačí si projít prodej kanceláří Pardubický kraj, které najdete na našich webových stránkách. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a navíc se vám nějaký ten prodej kanceláře Pardubický kraj zamlouvat natolik, že si onen prostor koupíte sami.

Prodej kanceláří Pardubický kraj

Zajímá-li vás tedy prodej kanceláří Pardubický kraj, není nic snadnějšího, než si vybrat z naší nabídky. Samozřejmě je nutné mít v patrnosti tu skutečnost, že prodej kanceláří Pardubický kraj v samotném centru města se pohybuje ve zcela jiných cenových relacích, než-li je tomu v okrajových částech Pardubický kraj. Na druhou stranu takové kanceláře Pardubický kraj prodej jsou velice výhodnou investicí, neboť jakékoliv nemovitosti v Pardubickém kraji na své hodnotě tolik neztrácejí.

Kanceláře v Pardubickém kraji na prodej

V mnoha ohledech je prodej kanceláře Pardubický kraj velice výhodnou záležitostí. Koupíte-li si svůj vlastní prostor k podnikání, nemusíte být závislí na náladě pronajímatele kanceláře. Vše si můžete předělat k obrazu svému, jelikož být ve vlastním je vždy výhodné. Projděte si prodej kanceláří Pardubický kraj na našich webových stránkách a vyberte si pro sebe svou vlastní kancelář.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj , v kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubický kraj, pronájmy komerční nemovitost Pardubický kraj, dražby komerčních nemovitostí Pardubický kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej kanceláře Pardubický kraj pokud hledání vhodné nemovitosti prodej kanceláře Pardubický kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Pardubický kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Pardubický kraj, pronájem kanceláře Pardubický kraj, dražby kanceláří Pardubický kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej kanceláře Pardubický kraj ?

Chcete zpřesnit výběr prodej kanceláře Pardubický kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej kanceláře Pardubický kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Velká administrativní budova

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Wolkerova alej, Svitavy, Svitavy-předměstí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Budova v centru města k alternativnímu využití

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Wolkerova alej, Svitavy, Svitavy-město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, kancelářské prostory, Chrudim, ul. Resselovo náměstí

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Resselovo náměstí, Chrudim, Chrudim I

1 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej provozního objektu - Němčice

Kancelář, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1777 m2

Němčice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční prostory, 1266 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Na Ležánkách, Pardubice, Bílé Předměstí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, kancelářské budovy, 369 m2, Pardubice, ul. Husova

Kancelář, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 252 m2, obchod: 252 m2

Husova, Pardubice, Bílé Předměstí

7 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, administrativní budova, 418 m2, Moravská Třebová

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 418 m2

Lanškrounská, Moravská Třebová, Předměstí

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, administrativní budova, 387 m2, Moravská Třebová

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 387 m2

Lanškrounská, Moravská Třebová, Předměstí

2 050 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, 2x administrativní budova, Moravská Třebová

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 565 m2

Lanškrounská, Moravská Třebová, Předměstí

4 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme k prodeji administrativní budovu v průmyslové zóně města...

Kancelář, lokalita: Okraj obce, kanceláře: 2104 m2

Svitavy, Předměstí

8 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčních prostor, 180 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 180 m2, obchod: 180 m2

Palackého třída, Pardubice, Zelené Předměstí

4 680 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist