Pronájem kanceláře Pardubický kraj a kancelářské prostory Pardubický kraj (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Pardubický kraj tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kanceláře v Pardubickém kraji je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Pardubický kraj

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Pardubický kraj můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Pardubický kraj velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kanceláře v Pardubickém kraji

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Pardubický kraj přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Pardubický kraj, nebo někde v okrajovějších částech Pardubický kraj, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Pardubický kraj hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj , v kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubický kraj, pronájmy komerční nemovitost Pardubický kraj, dražby komerčních nemovitostí Pardubický kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Pardubický kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Pardubický kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Pardubický kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Pardubický kraj, pronájem kanceláře Pardubický kraj, dražby kanceláří Pardubický kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem kanceláře Pardubický kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem kanceláře Pardubický kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem kanceláře Pardubický kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem kanceláře 17 m, Třída Míru, Pardubice

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 17 m2

třída Míru, Pardubice, Zelené Předměstí

2 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Kancelář, 146 m2, Svitavy,

Kancelář

Svitavy, Město

13 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Kancelář, 56 m2, Svitavy,

Kancelář

Hradební, Svitavy, Město

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář a sklad, 84 m2, Pardubice

Kancelář, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 22 m2, obchod: 22 m2

Průmyslová, Pardubice, Pardubičky

10 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře 528 m2 Ústí nad Orlicí

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 528 m2

T. G. Masaryka, Ústí nad Orlicí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, Moravská Třebová

Kancelář, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 50 m2, obchod: 50 m2

Nové sady, Moravská Třebová, Předměstí

5 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář, 54 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

náměstí Republiky, Pardubice, Zelené Předměstí

8 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 43 m2, Pardubice - Spojil

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Na Okrajích, Spojil

6 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor, 76 m2

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Smilova, Pardubice, Zelené Předměstí

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře/provozovny ve Vysokém Mýtě

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 35 m2, kanceláře: 35 m2

B. Němcové, Vysoké Mýto, Vysoké Mýto-Město

2 175 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 13 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 13 m2, obchod: 13 m2

náměstí Republiky, Pardubice, Zelené Předměstí

2 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře v Heřmanově Městci

Kancelář, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 17 m2,...

náměstí Míru, Heřmanův Městec

2 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist