Pronájem kanceláře Pardubický kraj a kancelářské prostory Pardubický kraj (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Pardubický kraj tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kanceláře v Pardubickém kraji je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Pardubický kraj

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Pardubický kraj můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Pardubický kraj velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kanceláře v Pardubickém kraji

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Pardubický kraj přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Pardubický kraj, nebo někde v okrajovějších částech Pardubický kraj, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Pardubický kraj hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj , v kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubický kraj, pronájmy komerční nemovitost Pardubický kraj, dražby komerčních nemovitostí Pardubický kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Pardubický kraj pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Pardubický kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Pardubický kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Pardubický kraj, pronájem kanceláře Pardubický kraj, dražby kanceláří Pardubický kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem kanceláře Pardubický kraj ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem kanceláře Pardubický kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem kanceláře Pardubický kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, kancelář, Chrudim, ul. Tovární

Kancelář, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 46 m2, obchod: 46 m2

Chrudim, Chrudim IV

5 473 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář, 61 m2, Chrudim, ul. Tovární

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Tovární, Praha 1, Chrudim IV

7 240 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář, Chrudim, ul. Tovární

Kancelář, lokalita: Rušná část obce

Tovární, Chrudim, Chrudim IV

2 182 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 142 m2, Dukla

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

náměstí Dukelských hrdinů, Pardubice, Zelené Předměstí

19 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář, 37 m2, Chrudim

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Průmyslová, Chrudim, Chrudim IV

3 700 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 13 m2, Pardubice - centrum

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 13 m2, obchod: 13 m2

náměstí Republiky, Pardubice, Zelené Předměstí

2 300 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelář, 18 m2, Chrudim

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Průmyslová, Chrudim, Chrudim IV

2 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, 31 m2, ul. náměstí Míru, Svitavy

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 32 m2, kanceláře: 25 m2

náměstí Míru, Svitavy, Město

3 200 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem - nebytové prostory v komerčním objektu u hl. silnice...

Kancelář, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 89 m2, kanceláře: 89 m2

Kpt. Jaroše, Litomyšl, Litomyšl-Město

13 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kancelářské prostory, 43 m2, Pardubice - Spojil

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Na Okrajích, Spojil

6 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kanceláře, 120 m2, Žamberk

Kancelář, lokalita: Okraj obce, pozemek: 127 m2

Zemědělská, Žamberk

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře v Heřmanově Městci

Kancelář, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 17 m2,...

náměstí Míru, Heřmanův Městec

2 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist