Prodej kanceláře Karlovarský kraj (100+)

Pokud se vám v podnikání daří a rádi byste investovali do nemovitostí či prostor, ve kterých poté můžete sídlit, není nic snadnějšího. Zcela postačí si projít prodej kanceláří Karlovarský kraj, které najdete na našich webových stránkách. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a navíc se vám nějaký ten prodej kanceláře Karlovarský kraj zamlouvat natolik, že si onen prostor koupíte sami.

Prodej kanceláří Karlovarský kraj

Zajímá-li vás tedy prodej kanceláří Karlovarský kraj, není nic snadnějšího, než si vybrat z naší nabídky. Samozřejmě je nutné mít v patrnosti tu skutečnost, že prodej kanceláří Karlovarský kraj v samotném centru města se pohybuje ve zcela jiných cenových relacích, než-li je tomu v okrajových částech Karlovarský kraj. Na druhou stranu takové kanceláře Karlovarský kraj prodej jsou velice výhodnou investicí, neboť jakékoliv nemovitosti v Karlovarském kraji na své hodnotě tolik neztrácejí.

Kanceláře v Karlovarském kraji na prodej

V mnoha ohledech je prodej kanceláře Karlovarský kraj velice výhodnou záležitostí. Koupíte-li si svůj vlastní prostor k podnikání, nemusíte být závislí na náladě pronajímatele kanceláře. Vše si můžete předělat k obrazu svému, jelikož být ve vlastním je vždy výhodné. Projděte si prodej kanceláří Karlovarský kraj na našich webových stránkách a vyberte si pro sebe svou vlastní kancelář.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj , v kategorii komerční nemovitosti Karlovarský kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Karlovarský kraj, pronájmy komerční nemovitost Karlovarský kraj, dražby komerčních nemovitostí Karlovarský kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej kanceláře Karlovarský kraj pokud hledání vhodné nemovitosti prodej kanceláře Karlovarský kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Karlovarský kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Karlovarský kraj, pronájem kanceláře Karlovarský kraj, dražby kanceláří Karlovarský kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej kanceláře Karlovarský kraj ?

Chcete zpřesnit výběr prodej kanceláře Karlovarský kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej kanceláře Karlovarský kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, komerční objekt, 981 m2, Karlovy Vary, ul.Jáchymovská

Kancelář, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 981 m2

Jáchymovská, Karlovy Vary, Bohatice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej nebytového prostoru v Karlových Varech

Kancelář

Západní, Karlovy Vary

719 000 Kč
TOPlist TOPlist

komerční prostory 245m2 v Karlových Varech

Kancelář

Sokolovská, Karlovy Vary, Rybáře

2 499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, 708 m2, Aš, ul. Klostermannova

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1483 m2

Klostermannova, Aš

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej nebytového prostoru Karlovy Vary, ulice Koptova

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 166 m2

Koptova, Karlovy Vary

2 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, nám. Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1246 m2

náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb

20 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Obchodně administrativní budova LUNA M.L. Úšovice

Kancelář, lokalita: Sídliště

Hroznatova, Mariánské Lázně, Úšovice

9 899 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist