Prodej kanceláře Cheb (100+)

Pokud se vám v podnikání daří a rádi byste investovali do nemovitostí či prostor, ve kterých poté můžete sídlit, není nic snadnějšího. Zcela postačí si projít prodej kanceláří Cheb, které najdete na našich webových stránkách. Získáte tak dokonalý přehled o cenách a navíc se vám nějaký ten prodej kanceláře Cheb zamlouvat natolik, že si onen prostor koupíte sami.

Prodej kanceláří Cheb

Zajímá-li vás tedy prodej kanceláří Cheb, není nic snadnějšího, než si vybrat z naší nabídky. Samozřejmě je nutné mít v patrnosti tu skutečnost, že prodej kanceláří Cheb v samotném centru města se pohybuje ve zcela jiných cenových relacích, než-li je tomu v okrajových částech Cheb. Na druhou stranu takové kanceláře Cheb prodej jsou velice výhodnou investicí, neboť jakékoliv nemovitosti v Chebu na své hodnotě tolik neztrácejí.

Kanceláře v Chebu na prodej

V mnoha ohledech je prodej kanceláře Cheb velice výhodnou záležitostí. Koupíte-li si svůj vlastní prostor k podnikání, nemusíte být závislí na náladě pronajímatele kanceláře. Vše si můžete předělat k obrazu svému, jelikož být ve vlastním je vždy výhodné. Projděte si prodej kanceláří Cheb na našich webových stránkách a vyberte si pro sebe svou vlastní kancelář.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Cheb , v kategorii komerční nemovitosti Cheb jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Cheb, pronájmy komerční nemovitost Cheb, dražby komerčních nemovitostí Cheb, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej kanceláře Cheb pokud hledání vhodné nemovitosti prodej kanceláře Cheb příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Cheb na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Cheb, pronájem kanceláře Cheb, dražby kanceláří Cheb, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej kanceláře Cheb ?

Chcete zpřesnit výběr prodej kanceláře Cheb zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej kanceláře Cheb Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

KOMERČNÍ OBJEKT o zast.pl. 1274m2 ve Františkových Lázních

Kancelář

Americká, Františkovy Lázně

7 777 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, 708 m2, Aš, ul. Klostermannova

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1483 m2

Klostermannova, Aš

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře, ul. Husova, Mariánské Lázně

Kancelář, lokalita: Rušná část obce

Husova, Mariánské Lázně

4 300 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, nám. Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb

Kancelář, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1246 m2

náměstí Krále Jiřího z Poděbrad, Cheb

21 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Obchodně administrativní budova LUNA M.L. Úšovice

Kancelář, lokalita: Sídliště

Hroznatova, Mariánské Lázně, Úšovice

9 899 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist