Chalupy Žár (100+)

O Češích se neustále tvrdí, že jsou národem chalupářů. Ačkoliv to nezní příliš přívětivě, pravdou zůstává, že na chalupách se především lidé z města cítí svobodněji. Máte-li rádi krásnou přírodu je pro vás chalupa Žár hezkým místem, které byste si mohli vybrat. Trávit svůj volný čas pokaždé někde jinde se časem může přejíst. Na druhou stranu právě chalupa Žár či kdekoliv jinde v naší republice, se může stát vaším bodem, oázou klidu v současném přetechnizovaném světě.

Chalupa Žár

V mnoha ohledech se právě chalupy staly jedním z mála překlenovacích prvků z dob dávno minulých do současnosti. Domněnky, že pádem komunismu budou Češi chalupy opouštět, se stala mylná. Nasycení zahraničními zájezdy, objevováním krás okolního světa, to vše má vliv na to, že začínáme opět nacházet krásu především doma. I proto chalupy Žár získávají na stále větší oblibě. Nenechejte si ujít příležitost, získat krásný kus v oblasti Žár a vyberete si z nabídky chalupy Žár.

Chalupářská oblast Žár

Žár je nádhernou částí naší republiky. Z výběru chalupy Žár se nabízí mnoho variant. V naší bohaté nabídce nemovitostí je velké množství chalup. Proto neváhejte a vyberte si ještě dnes. Chalupy Žár čekají pouze a jen na vás.

Nacházíte se v hlavní kategorii rekreační objekty Žár , v kategorii rekreační objekty Žár jsou nemovitosti rozděleny na rekreační objekty na prodej Žár, pronájem rekreačních objektů Žár, dražby rekreačních objektů Žár, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je chalupy Žár pokud hledání vhodné nemovitosti chalupy Žár příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii chalupy Žár na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:chalupy na prodej Žár, pronájem chalupy Žár, dražby chalup Žár, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde chalupy Žár ?

Chcete zpřesnit výběr chalupy Žár zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané chalupy Žár Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej chalupy se zahradou, Žár Svaryšov, 422 m2

Chalupa, konstrukce: Cihlová, obytná: 130 m2, zastavěná: 91 m2, stav: Dobrý,...

Žár

1 290 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist