rekreační objekty na prodej Dolní Kounice

Právě procházíte nabídku rekreační objekty na prodej Dolní Kounice pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty na prodej Dolní Kounice Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty na prodej Dolní Kounice a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty na prodej Dolní Kounice

Lépe získat rekreační objekty na prodej Dolní Kounice se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty na prodej Dolní Kounice neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty na prodej Dolní Kounice v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty na prodej Dolní Kounice je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Dolní Kounice (prodej chaty Dolní Kounice, ), chalupy Dolní Kounice (chalupy na prodej Dolní Kounice, ), zemědělské usedlosti Dolní Kounice (prodej zemědělské usedlosti Dolní Kounice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty na prodej Dolní Kounice ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty na prodej Dolní Kounice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty na prodej Dolní Kounice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chata 3+kk, 509 m2, Dolní Kounice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 90 m2, zastavěná: 30 m2, pozemek: 509 m2,...

Dolní Kounice

650 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 2+1, 540 m2, Dolní Kounice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 67 m2, zastavěná: 34 m2, pozemek: 540 m2,...

Dolní Kounice

850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zděná chata, Dolní Kounice

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 48 m2, zastavěná: 34 m2, pozemek: 450 m2,...

Kamenný vrch, Dolní Kounice

860 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist