rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou

Právě procházíte nabídku rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou pravidelně denně aktualizovanou. Realitní kanceláře, které nabízejí rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou Vám pomohou s uzavřením celého obchodu, některé i včetně právních služeb. Neváhejte pro využít rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou a získat tímto vaší vysněnou nemovitost.

Výhodné rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou

Lépe získat rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou se Vám pravděpodobně nepodaří, proto Vám doporučujeme s rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou neotálet a využít této nabídky. Je možné, že se v kategorii rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou v průběhu času objeví podobné nabídky, ale nikdo Vám toto nemůže zaručit. O nabídky typu rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou je vždy velký zájem.

Dále se v kategorii nachází:

chaty Týnec nad Sázavou (prodej chaty Týnec nad Sázavou, ), chalupy Týnec nad Sázavou (chalupy na prodej Týnec nad Sázavou, ), zemědělské usedlosti Týnec nad Sázavou (prodej zemědělské usedlosti Týnec nad Sázavou, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou ?

Chcete zpřesnit výběr rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané rekreační objekty na prodej Týnec nad Sázavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, chatka, 335 m2, Týnec n/Sázavou - Pecerady

Chata, obytná: 22 m2, zastavěná: 23 m2, pozemek: 335 m2, stav: Samostatně...

Týnec nad Sázavou, Pecerady

280 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, chata 9+1, Chrást nad Sázavou

Chata, obytná: 160 m2, zastavěná: 41 m2, pozemek: 495 m2, stav: Samostatně...

Týnec nad Sázavou, Chrást nad Sázavou

1 810 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej chaty 15 m2 v Týnci nad Sázavou

Chata, konstrukce: Cihlová, obytná: 294 m2, zastavěná: 15 m2, pozemek: 294 m2,...

Týnec nad Sázavou

350 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist