Prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou (100+)

Hledáte pozemky, do kterých by se dalo opravdu výhodně investovat? Prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou vám nabízí možnosti, jak zhodnotit vaše úspory. Ceny takové orné půdy nejsou přemrštěné a nákup vám dobře zhodnotí peníze, které do nich vložíte. Současný prodej orné půdy Jablonec nad Nisou, v případě, že výhodně nakoupíte, může zajistit i vaše děti.

Orná půda na prodej Jablonec nad Nisou

Pravdou zůstává, že lidé potřebují stále více stavebních pozemků. Vydělávat na tom, že budete kupovat právě taková místa, však příliš nejde. Mnohem výhodnější je projít si nabídky na prodej orné půdy Jablonec nad Nisou a zjistit, co všechno by vám mohlo patřit. Zemědělská půda na prodej Jablonec nad Nisou tak dokazuje, že i vy si vyberete svůj kousek orného místa, které může bát v dalším územním plánu již přetvořeno na stavební parcely.

Zemědělská půda na prodej Jablonec nad Nisou

Pokud jste svým založením zemědělci a chtěli byste si nějaký kus orné půdy Jablonec nad Nisou zakoupit pro vlastní potřebu, nebojte se. U nás je orná půda Jablonec nad Nisou prodej v mnoha obměnách a zaručujeme vám, že si zde najdete i vy kousek zemědělské půdy, která bude říkat vám pane. Stačí si zvolit prodej orné půdy Jablonec nad Nisou a vybrat si to, co je vám nejvíce blízké. Nemusí to být přeci jen Jablonec nad Nisou, ale klidně i jiné město v naší republice. Lidé přeci mohou bydlet a hospodařit kdekoliv.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jablonec nad Nisou , v kategorii pozemky Jablonec nad Nisou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jablonec nad Nisou, pronájem pozemků Jablonec nad Nisou, dražby pozemky Jablonec nad Nisou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou pokud hledání vhodné nemovitosti prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zemědělské půdy Jablonec nad Nisou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou, pronájem zemědělské půdy Jablonec nad Nisou, dražby zemědělských půd Jablonec nad Nisou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou ?

Chcete zpřesnit výběr prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej zemědělské půdy Jablonec nad Nisou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, 14121 m2, Lučany nad Nisou

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Lučany nad Nisou

765 000 Kč
TOPlist TOPlist

Travní porost v k.ú. Tanvald

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3184 m2

Tanvald

477 600 Kč
TOPlist TOPlist

Podíl na pozemcích v Železném Brodě

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 177 m2

Železný Brod

35 400 Kč
TOPlist TOPlist

0,3 ha orné půdy v k.ú. Mukařov u Jablonce nad Nisou

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3301 m2

Malá Skála

165 050 Kč
TOPlist TOPlist

Trvalý travní porost v k.ú. Mukařov u Jablonce nad Nisou

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 587 m2

Malá Skála

14 675 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků

Zemědělská půda, účel: Smíšený, lokalita: Samota, pozemek: 75516 m2

Jenišovice

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist