Prodej zahrady Semily (100+)

Odpočinek a relax po náročné stresující práci potřebuje jistě mnohý z nás. Velký počet lidí v Semilech, pokud samozřejmě k tomu mají příležitost, věnuje svůj čas své zahrádce. Shlédněte námi nabízené zahrady na prodej Semily a třeba najdete přesně takové místo, které by vás mohlo zaujmout. Každý prodej zahrady Semily v naší nabídce se může stát kouzelným místem, díky kterému si budete moci odpočinout od Vašich všedních starostí.

Zahrady na prodej Semily

Pro prodej zahrady Semily se většinou lidé rozhodnou v době, kdy již nemohou vykonávat fyzickou práci, kterou zahrada potřebuje. Na druhou stranu vám však zahradničení přináší mnoho příjemných chvil. A teď si představte, že byste narazili na prodej zahrady s chatou Semily, kdy byste na své zahrádce mohli trávit celé dny. Samozřejmě i takové nabídky u nás najdete, stačí si jen vybrat místo v Semilech, kde byste rádi zahradničili.

Prodej zahrad Semily

Pro prodej zahrad Semily a především pro jejich výběr je vždy nutné vědět, co od zahradničení vlastně očekáváte. Někdo má rád pěstování ovoce, jiný si libuje spíše v zelenině. Někdo si nejvíce odpočine při sekání trávníku. Proto je nutné vědět dopředu, jak velký pozemek ve skutečnosti hledáte. Každý námi nabízený prodej zahrady v Semilech se pro vás může stát příjemný objevováním kousku místa, které bude patřit pouze a jen vám. Proto neváhejte a projděte si naší nabídku zahrada prodej Semily ještě dnes.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Semily , v kategorii pozemky Semily jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Semily, pronájem pozemků Semily, dražby pozemky Semily, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je zahrady na prodej Semily pokud hledání vhodné nemovitosti zahrady na prodej Semily příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zahrady Semily na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:zahrady na prodej Semily, pronájem zahrady Semily, dražby zahrad Semily, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde zahrady na prodej Semily ?

Chcete zpřesnit výběr zahrady na prodej Semily zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané zahrady na prodej Semily Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, 1555 m2, Turnov

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Turnov

160 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 1534 m2, Stará Ves u Vysokého nad Jizerou

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Vysoké nad Jizerou, Stará Ves

670 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek zahrada, 416m2, Pelešany

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 416 m2

Turnov, Pelešany

109 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej parcely o výmeře 2709 m2 v KÚ Mašov u Turnova okr. Semily

Zahrada

Mašovská, Turnov, Mašov

380 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Zahrada s chatkou v zahr. kolonii v Lomnici nad Popelkou

Zahrada

5. května, Lomnice nad Popelkou

60 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist