Prodej zahrady Jablonec nad Nisou (100+)

Odpočinek a relax po náročné stresující práci potřebuje jistě mnohý z nás. Velký počet lidí v Jablonci nad Nisou, pokud samozřejmě k tomu mají příležitost, věnuje svůj čas své zahrádce. Shlédněte námi nabízené zahrady na prodej Jablonec nad Nisou a třeba najdete přesně takové místo, které by vás mohlo zaujmout. Každý prodej zahrady Jablonec nad Nisou v naší nabídce se může stát kouzelným místem, díky kterému si budete moci odpočinout od Vašich všedních starostí.

Zahrady na prodej Jablonec nad Nisou

Pro prodej zahrady Jablonec nad Nisou se většinou lidé rozhodnou v době, kdy již nemohou vykonávat fyzickou práci, kterou zahrada potřebuje. Na druhou stranu vám však zahradničení přináší mnoho příjemných chvil. A teď si představte, že byste narazili na prodej zahrady s chatou Jablonec nad Nisou, kdy byste na své zahrádce mohli trávit celé dny. Samozřejmě i takové nabídky u nás najdete, stačí si jen vybrat místo v Jablonci nad Nisou, kde byste rádi zahradničili.

Prodej zahrad Jablonec nad Nisou

Pro prodej zahrad Jablonec nad Nisou a především pro jejich výběr je vždy nutné vědět, co od zahradničení vlastně očekáváte. Někdo má rád pěstování ovoce, jiný si libuje spíše v zelenině. Někdo si nejvíce odpočine při sekání trávníku. Proto je nutné vědět dopředu, jak velký pozemek ve skutečnosti hledáte. Každý námi nabízený prodej zahrady v Jablonci nad Nisou se pro vás může stát příjemný objevováním kousku místa, které bude patřit pouze a jen vám. Proto neváhejte a projděte si naší nabídku zahrada prodej Jablonec nad Nisou ještě dnes.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jablonec nad Nisou , v kategorii pozemky Jablonec nad Nisou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jablonec nad Nisou, pronájem pozemků Jablonec nad Nisou, dražby pozemky Jablonec nad Nisou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je zahrady na prodej Jablonec nad Nisou pokud hledání vhodné nemovitosti zahrady na prodej Jablonec nad Nisou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zahrady Jablonec nad Nisou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:zahrady na prodej Jablonec nad Nisou, pronájem zahrady Jablonec nad Nisou, dražby zahrad Jablonec nad Nisou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde zahrady na prodej Jablonec nad Nisou ?

Chcete zpřesnit výběr zahrady na prodej Jablonec nad Nisou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané zahrady na prodej Jablonec nad Nisou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemku, 2502 m2, Plavy, Haratice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Plavy, Haratice

490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Bydlení, Nová Ves nad Nisou,

Zahrada, pozemek: 128 m2

Nová Ves nad Nisou

130 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku - Jenišovice

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 868 m2

Jenišovice

200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zahrada s chatkou v zahr. kolonii v Jablonci nad Nisou

Zahrada

9. května, Jablonec nad Nisou, Mšeno nad Nisou

568 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist