Prodej zahrady Hradec Králové (100+)

Odpočinek a relax po náročné stresující práci potřebuje jistě mnohý z nás. Velký počet lidí v Hradci Králové, pokud samozřejmě k tomu mají příležitost, věnuje svůj čas své zahrádce. Shlédněte námi nabízené zahrady na prodej Hradec Králové a třeba najdete přesně takové místo, které by vás mohlo zaujmout. Každý prodej zahrady Hradec Králové v naší nabídce se může stát kouzelným místem, díky kterému si budete moci odpočinout od Vašich všedních starostí.

Zahrady na prodej Hradec Králové

Pro prodej zahrady Hradec Králové se většinou lidé rozhodnou v době, kdy již nemohou vykonávat fyzickou práci, kterou zahrada potřebuje. Na druhou stranu vám však zahradničení přináší mnoho příjemných chvil. A teď si představte, že byste narazili na prodej zahrady s chatou Hradec Králové, kdy byste na své zahrádce mohli trávit celé dny. Samozřejmě i takové nabídky u nás najdete, stačí si jen vybrat místo v Hradci Králové, kde byste rádi zahradničili.

Prodej zahrad Hradec Králové

Pro prodej zahrad Hradec Králové a především pro jejich výběr je vždy nutné vědět, co od zahradničení vlastně očekáváte. Někdo má rád pěstování ovoce, jiný si libuje spíše v zelenině. Někdo si nejvíce odpočine při sekání trávníku. Proto je nutné vědět dopředu, jak velký pozemek ve skutečnosti hledáte. Každý námi nabízený prodej zahrady v Hradci Králové se pro vás může stát příjemný objevováním kousku místa, které bude patřit pouze a jen vám. Proto neváhejte a projděte si naší nabídku zahrada prodej Hradec Králové ještě dnes.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Hradec Králové , v kategorii pozemky Hradec Králové jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Hradec Králové, pronájem pozemků Hradec Králové, dražby pozemky Hradec Králové, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je zahrady na prodej Hradec Králové pokud hledání vhodné nemovitosti zahrady na prodej Hradec Králové příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zahrady Hradec Králové na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:zahrady na prodej Hradec Králové, pronájem zahrady Hradec Králové, dražby zahrad Hradec Králové, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde zahrady na prodej Hradec Králové ?

Chcete zpřesnit výběr zahrady na prodej Hradec Králové zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané zahrady na prodej Hradec Králové Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada, 3853 m2, Klamoš

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Klamoš

750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku, Pražské předměstí, Hradec Králové, 1111m2

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1111 m2

Bezručova, Hradec Králové, Pražské Předměstí

1 699 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, Dobřenice

Zahrada, lokalita: Rušná část obce

Dobřenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek Hradec Králové - Nový Hradec Králové

Zahrada, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1118 m2

Brněnská, Hradec Králové, Nový Hradec Králové

1 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist