Zahrady Dolní Kounice (100+)

Přemýšlíte nad vlastnictvím zahrady Dolní Kounice, ale stále jste se nerozhodli, zda vybrat spíše nájem nebo raději přímo koupi? Výhody mají obě řešení, záleží hlavně na vás, zda si zahradničení Dolní Kounice chcete spíše vyzkoušet, nebo si již vybrat rovnou zahradu Dolní Kounice, kterou byste si koupili. Zahradničení má u nás dlouhou tradici. Tato forma fyzického odpočinku je nejlepším druhem odreagování pro všechny, kdo tráví svůj pracovní den především nefyzickou prací. Vybrat si tak na našem portálu perfektní místo pro chvíle odpočinku je vskutku výbornou volbou.

Nabídka zahrad Dolní Kounice

Pokud si přejete získat zahradu Dolní Kounice přesně podle vašich představ a přitom nemuset hodiny a dny trávit zbytečným hledáním, projděte si nabídku zahrad Dolní Kounice na našem internetovém portálu. Získáte tak přehled o všem, co je v daném městě dispozici. Zahrada Dolní Kounice jako stvořená pro vás čeká právě na to, abyste ji začali udržovat právě vy, tak na co ještě čekáte?

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Dolní Kounice , v kategorii pozemky Dolní Kounice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem pozemků Dolní Kounice, dražby pozemky Dolní Kounice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je zahrady Dolní Kounice pokud hledání vhodné nemovitosti zahrady Dolní Kounice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii zahrady Dolní Kounice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:zahrady na prodej Dolní Kounice, pronájem zahrady Dolní Kounice, dražby zahrad Dolní Kounice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde zahrady Dolní Kounice ?

Chcete zpřesnit výběr zahrady Dolní Kounice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané zahrady Dolní Kounice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zahrady, CP 2216m2 , Dolní Kounice Brno - venkov

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2216 m2

Zámecká, Dolní Kounice

269 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 2216 m2, Dolní Kounice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Dolní Kounice

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zahrady 2216 m2 - Dolní Kounice. Maringotka, ovocné stromy.

Zahrada, pozemek: 2216 m2

Dolní Kounice

139 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3689 m2, Dolní Kounice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Dolní Kounice

383 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist