Pozemky pro komerční nemovitosti České Budějovice (100+)

Najít vhodné komerční pozemky ve městě České Budějovice není tak snadnou záležitostí, jak by se mohlo na první pohled zdát. Naštěstí na našem portále máte dostatečný výběr pozemků pro komerční nemovitosti České Budějovice a z toho důvodu si klidně bez větších problémů najdete pro své podnikání právě takový komerční pozemek České Budějovice, který vám bude plně vyhovovat. U komerčních pozemků pro České Budějovice přeci mnohem více záleží na tom, jakému oboru se věnujete. Pokud chcete mít pouze někde skladovací prostory, asi potřebujete zcela jiný druh komerčního pozemku, než-li v případě, kdy budete chtít postavit v centru města nějakou prodejnu.

Komerční pozemky České Budějovice

Ačkoliv se může zdát, že pro komerční pozemky České Budějovice se hodí jakýkoliv pozemek, opak je většinou pravdou. Je podstatné vědět, k jakému účelu si komerční pozemek v městě České Budějovice pořizujete. Od tohoto se totiž odvíjí vše podstatné. Pokud zde chcete mít jen svou reklamu, která upoutá všechny kolem. Nebo skladovací prostory, které potřebují mít pouze přístupnou komunikaci či naopak prodejnu, kolem které denně projdou stovky až tisíce lidí, kteří u vás nakoupí. To vše je nutné pro pozemky pro komerční nemovitosti České Budějovice vědět dopředu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky České Budějovice , v kategorii pozemky České Budějovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej České Budějovice, pronájem pozemků České Budějovice, dražby pozemky České Budějovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je komerční pozemky České Budějovice pokud hledání vhodné nemovitosti komerční pozemky České Budějovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii komerční pozemky České Budějovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:komerční pozemky na prodej České Budějovice, pronájem komerčních pozemků České Budějovice, dražby komerčních pozemků České Budějovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde komerční pozemky České Budějovice ?

Chcete zpřesnit výběr komerční pozemky České Budějovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané komerční pozemky České Budějovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku v obci České Budějovice

Pozemek, komerční, pozemek: 1990 m2

Vrbenská, České Budějovice, České Budějovice 4

5 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku ke komerčnímu využití, 9 498 m2, České...

Pozemek, komerční, pozemek: 9498 m2

Okružní, České Budějovice, České Budějovice 4

28 968 900 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro komerční využití (v případě zájmu i celý areál spol....

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2046 m2

České Budějovice

3 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku určeného k výstavbě bytového domu, České Budějovice

Pozemek, komerční, lokalita: Sídliště, pozemek: 4385 m2

V. Talicha, České Budějovice, České Budějovice 2

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků pro budoucí výstavu v Českých Budějovicích

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 32756 m2

České Budějovice, České Budějovice 5

8 435 000 Kč
TOPlist TOPlist

Exkluzivní stavební pozemek k dlouhodobému pronájmu v nejvytíženější...

Pozemek, komerční

České Vrbné, České Budějovice, České Budějovice 2

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist