Pozemky Prachatice – nabídka pozemků Prachatice (100+)

Najít optimální pozemek v Prachaticích je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Prachatice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Prachatice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Prachatice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Prachaticích k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Prachaticích nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Prachatice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Prachaticích o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Prachaticích realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Prachatice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Prachatice , v kategorii pozemky Prachatice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Prachatice, pronájem pozemků Prachatice, dražby pozemky Prachatice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Prachatice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Prachatice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Prachatice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Prachatice, pronájem pozemků Prachatice, dražby pozemky Prachatice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Prachatice (stavební pozemky na prodej Prachatice, pronájem stavebních pozemků Prachatice, dražby stavebních pozemků Prachatice, ), komerční pozemky Prachatice (komerční pozemky na prodej Prachatice, pronájem komerčních pozemků Prachatice, dražby komerčních pozemků Prachatice, ), zahrady Prachatice (zahrady na prodej Prachatice, pronájem zahrady Prachatice, dražby zahrad Prachatice, ), zemědělské půdy Prachatice (prodej zemědělské půdy Prachatice, pronájem zemědělské půdy Prachatice, dražby zemědělských půd Prachatice, ), lesy Prachatice (lesy na prodej Prachatice, pronájem lesů Prachatice, dražby lesů Prachatice, ), louky Prachatice (louky na prodej Prachatice, pronájem luk Prachatice, dražby luk Prachatice, ), rybníky Prachatice (rybníky na prodej Prachatice, pronájem rybníků Prachatice, dražby rybníků Prachatice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Prachatice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Prachatice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Prachatice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 925 m2, Chroboly

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Chroboly, Záhoří

230 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 2960 m2, Vacov Lhota nad Rohanovem, podhůří Šumavy

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Polosamota, pozemek: 2960...

Vacov

349 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Lesní pozemky v okolí obce Dolany na prodej

Les, pozemek: 21725 m2

Čkyně

433 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rekreační pozemek s rozestavěným zahradním domkem na Šumavě (PRODÁNO)

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1098 m2

Lenora

290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Bušanovice

Pozemek, bydlení

Bušanovice

320 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek Chroboly na Prachaticku

Zahrada

Chroboly

70 000 Kč
TOPlist TOPlist

Volary - Šumava - stavební pozemek pro stavbu RD

Pozemek, bydlení

Mlynařovická, Volary

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků k výstavbě RD lokalita Nové Hutě , Šumava

Pozemek, komerční

Nové Hutě

690 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Volary – stavební pozemek s rozestavěnou stavbou RD

Pozemek, bydlení

K. V. Raise, Volary

399 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Volary – podnikání a bydlení

Pozemek, bydlení

Brixovy Dvory, Volary

295 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Nová Pec - Šumava, pozemek k zastavění - bydlení, rekreace

Pozemek, bydlení

Nová Pec, Dlouhý Bor

1 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3303,"locality_name":"Jind\u0159ich\u016fv Hradec","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3306,"locality_name":"Prachatice","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3305,"locality_name":"P\u00edsek","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3307,"locality_name":"Strakonice","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3308,"locality_name":"T\u00e1bor","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3301,"locality_name":"\u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3302,"locality_name":"\u010cesk\u00fd Krumlov","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist