Pozemky Ostrava-město – nabídka pozemků Ostrava-město (100+)

Najít optimální pozemek v Ostravě je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Ostrava-město hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Ostrava-město, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Ostrava-město k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků v Ostravě k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v Ostravě nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Ostrava-město, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky v Ostravě o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku v Ostravě realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Ostrava-město přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ostrava-město , v kategorii pozemky Ostrava-město jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ostrava-město, pronájem pozemků Ostrava-město, dražby pozemky Ostrava-město, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Ostrava-město pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Ostrava-město příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ostrava-město na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ostrava-město, pronájem pozemků Ostrava-město, dražby pozemky Ostrava-město, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ostrava-město (stavební pozemky na prodej Ostrava-město, pronájem stavebních pozemků Ostrava-město, dražby stavebních pozemků Ostrava-město, ), komerční pozemky Ostrava-město (komerční pozemky na prodej Ostrava-město, pronájem komerčních pozemků Ostrava-město, dražby komerčních pozemků Ostrava-město, ), zahrady Ostrava-město (zahrady na prodej Ostrava-město, pronájem zahrady Ostrava-město, dražby zahrad Ostrava-město, ), zemědělské půdy Ostrava-město (prodej zemědělské půdy Ostrava-město, pronájem zemědělské půdy Ostrava-město, dražby zemědělských půd Ostrava-město, ), lesy Ostrava-město (lesy na prodej Ostrava-město, pronájem lesů Ostrava-město, dražby lesů Ostrava-město, ), louky Ostrava-město (louky na prodej Ostrava-město, pronájem luk Ostrava-město, dražby luk Ostrava-město, ), rybníky Ostrava-město (rybníky na prodej Ostrava-město, pronájem rybníků Ostrava-město, dražby rybníků Ostrava-město, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Ostrava-město ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Ostrava-město zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Ostrava-město Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemky, ul. Na Sedmém, Ostrava - Radvanice

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 10747 m2

Na Sedmém, Ostrava, Radvanice

420 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky, ul. Na Kopci, Ostrava - Radvanice

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 21044 m2

Na Kopci, Ostrava, Radvanice

230 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 6323 m2, Klimkovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Klimkovice

1 050 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 559 m2, Ostrava - Martinov, ul. Dubová

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Martinovská, Ostrava, Martinov

2 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku, stavební-bydlení, 2097 m2, Plesná, okr. Ostrava

Pozemek, bydlení, pozemek: 2097 m2

Ostrava

3 250 350 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1298 m2, Šenov u Ostravy

Pozemek, bydlení

Provaznická, Šenov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 4580 m2, Václavovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Václavovice

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek 3476m2, Šenov, ul. Petřvaldská

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Petřvaldská, Šenov

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Ostrava - Heřmanice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Vyhlídalova, Ostrava, Heřmanice

640 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek pro komerční výstavbu, 2030 m2, Ostrava

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce

Nádražní, Ostrava, Moravská Ostrava

5 912 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1946 m2, Ostrava - Nová Bělá

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Mitrovická, Ostrava, Nová Bělá

855 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1194 m2, Ostrava - Nová Bělá

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Hegerova, Ostrava, Nová Bělá

550 Kč/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist