Pronájem pozemků Opava (100+)

Pokud si nejste jisti, který pozemek je v Opavě pro Vás ten správný, můžete si zkusit zařídit pronájem pozemků Opava, neboť v tom okamžiku se nezavazujete rovnou místo kupovat. Po uzavření pronájmu můžete pozemek využít jako skladovací prostory či pro cokoliv jiného. Pronájem pozemku Opava je v současné době velice žádaný. A kdo ví, třeba se od pronájmu pozemku v Opavě časem dostanete i k jeho koupi.

Pozemky k pronájmu Opava

Přemýšlíte nad koupí pozemku v Opavě, ale zdá se vám být cena přemrštěná? Počkat na snížení řešením jistě není, neboť ceny opravdu dobrých pozemků svou hodnotu nemění. Mnohem lepší je si najít pozemky Opava pronájem, kde máte jistotu toho, že získáte pěkný pozemek za velice výhodnou cenu. Poté již nebudete muset řešit, zda máte dostatečný finanční obnos. Pro pronájem pozemků Opava si můžete na vyhledávání vybrat Eurobydleni.cz, kde máte jistotu rozsáhlé nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Opava , v kategorii pozemky Opava jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Opava, pronájem pozemků Opava, dražby pozemky Opava, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem pozemků Opava pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem pozemků Opava příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Opava na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Opava, pronájem pozemků Opava, dražby pozemky Opava, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Opava (pronájem stavebních pozemků Opava, ), komerční pozemky Opava (pronájem komerčních pozemků Opava, ), zahrady Opava (pronájem zahrady Opava, ), zemědělské půdy Opava (pronájem zemědělské půdy Opava, ), lesy Opava (pronájem lesů Opava, ), louky Opava (pronájem luk Opava, ), rybníky Opava (pronájem rybníků Opava, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pronájem pozemků Opava ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem pozemků Opava zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem pozemků Opava Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem skladovacího pozemku, Opava, ul. Těšínská

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Těšínská, Opava, Předměstí

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčního pozemku 4595 m2, Hlučín

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4595 m2

Hlučín

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemku, Opava, Suché Lazce

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1960 m2

Přerovecká, Opava, Suché Lazce

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem pozemku, Opava, Suché Lazce

Pozemek, komerční, účel: Obchod, služby, lokalita: Okraj obce, pozemek: 250 m2

Přerovecká, Opava, Suché Lazce

2 500 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist