Pozemky na prodej Žabovřesky (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Žabovřesky z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Žabovřesky je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Žabovřesky pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Žabovřesky s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Žabovřesky určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Žabovřesky

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Žabovřesky, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Žabovřesky prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Žabovřesky je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Žabovřesky , v kategorii pozemky Žabovřesky jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Žabovřesky, pronájem pozemků Žabovřesky, dražby pozemky Žabovřesky, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Žabovřesky pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Žabovřesky příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Žabovřesky na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Žabovřesky, pronájem pozemků Žabovřesky, dražby pozemky Žabovřesky, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Žabovřesky (stavební pozemky na prodej Žabovřesky, ), komerční pozemky Žabovřesky (komerční pozemky na prodej Žabovřesky, ), zahrady Žabovřesky (zahrady na prodej Žabovřesky, ), zemědělské půdy Žabovřesky (prodej zemědělské půdy Žabovřesky, ), lesy Žabovřesky (lesy na prodej Žabovřesky, ), louky Žabovřesky (louky na prodej Žabovřesky, ), rybníky Žabovřesky (rybníky na prodej Žabovřesky, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Žabovřesky ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Žabovřesky zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Žabovřesky Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek Dehtáře u Českých Budějovic

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1163 m2

Žabovřesky, Dehtáře

1 150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku o rozloze 867 m2 v části obce Dehtáře - Žabovřesky

Pozemek, komerční, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 867...

Žabovřesky, Dehtáře

700 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist